Nie chłopiec, ani dziewczyna. Dlaczego J.Lo nazywa swoją córkę „oni”?

Fani Jennifer Lopez od dawna zauważyli, że jej córka Emma Anthony radykalnie zmieniła swój styl. 14-letnia nastolatka wyszła z sukienek dla lalek i zaczęła nosić rzeczy, które na początku zaskoczyły wielu. Emma również skróciła włosy, co dało powód do plotek, że dziewczyna, podobnie jak niektóre inne dzieci gwiazd, jeszcze nie zdecydowała się na swoją płeć. Teraz to już nie są plotki. J.Lo osobiście pomogła swojej córce wyjść podczas swojego koncertu. Później opowiemy, jak to się stało.

Córka JLo, Emma Anthony, jest niemęska

Na niedawnym koncercie w Los Angeles Jennifer Lopez wystąpiła ze swoją córką. Emma wcześniej śpiewała duet z matką. Ale według samej J.Lo teraz prawie niemożliwe jest przekonanie jej córki, aby wychodziła na scenę. Jednak ostatni występ Emmy i Jennifer był wyjątkowy. Ponieważ podczas niego doszło do coming outu Emmy. Piosenkarka popowa powiedziała ze sceny, że jej córka nie jest ani chłopakiem, ani dziewczyną. Ona jest osobą niemęską. Dlatego mówiąc o swojej córce, J.Lo używa zaimków „oni/nich”.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от @emme.munizz

„Zawsze proszę ich, aby ze mną śpiewali, ale zawsze odmawiają, więc to jest wyjątkowa okazja. Są bardzo, bardzo zajęci. Ale przekonałem ich, to mnie wiele kosztowało” – powiedziała Jennifer Lopez. Dodała również, że Emma jest jej ulubionym partnerem sceny. Dlatego jest gotowa zapłacić majątek, żeby śpiewać z córką. „Są tego warte każdego grosza, bo są moim ulubionym partnerem do śpiewania duetu” – przyznała piosenkarka.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от JLopez latin (@jlopez.latin)

Po tych słowach J.Lo Emma wyszła na koncercie. Wybrała różowy garnitur z szortami i koszulą na swój występ. Emma nosiła także czarną czapkę z daszkiem. Widzowie zauważyli również mikrofon z tęczą. Jak wiadomo, tęczowa flaga jest symbolem społeczności LGBT. Dlatego po coming outcie Emmy i po słowach matki publiczność nie miała wątpliwości, że to był coming out.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от WIDETIDE (@widetide)

Które sławne dzieci również doświadczyły „efektu Shiloh”?

Prawdopodobnie najwięcej mówiło się o zmianie płci wokół Shiloh, córki Angeliny Jolie i Brada Pitta. Ona, jak powiedziała Angelina, identyfikowała się jako jedno z jej braci. Dlatego Shiloh nosiła ubrania, które wielu uważało za bardziej odpowiednie dla chłopców. Ponadto Shiloh chciała, żeby wszyscy ją nazywali John. Córka sławnych rodziców myślała o zmianie płci. Ale wydaje się, że teraz, w wieku 16 lat, Shiloh zmieniła zdanie.

Po historii z Shiloh inne podobne przypadki już nie dziwiły publiczności tak bardzo. Warto zauważyć, że obecnie niewielu ludzi może być tym zaskoczonych. W końcu nawet w wąskim gronie gwiazd nie brakuje takich historii. Weźmy na przykład syna Charlize Theron, Jacksona. Od dzieciństwa maluje paznokcie, nosi różowe kostiumy kąpielowe czy rozwija włosy na długo.

Naomi Watts również wspiera swojego syna Samuela we wszystkim. Ostatnio chłopak przyszedł na swoją studniówkę w białej sukience i jasnym manicure. Długie włosy i makijaż były oczywiście obecne. Pod zdjęciem z synem i krewnymi Naomi nazwała ich „nowoczesną rodziną”.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от @___star___news___

Jak widać, sprawa córki JLo nie jest odosobniona. Ale jeśli matka wspiera dziecko w tym, to publiczność nie zawsze jest tak przychylna. „Okropieństwo! Nie spodziewałem się tego po J.Lo”, „Ciekawe, co sądzi o tym Marc Anthony”, „Jedyne, co mnie uspokaja, to że to prawdopodobnie zabawy nastolatków”, „Teraz to jest modne i jest to zachęcane wszelkimi sposobami. Spróbuj ogłosić, że jesteś przeciwko temu. Zacznie się odwoływanie i prześladowanie”, „Może córka poszła z przeciwnego kierunku, nie chce być porównywana do matki”, piszą użytkownicy na temat coming outu Emmy.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от @emme.munizz

Tak czy inaczej, to przede wszystkim sprawa Emmy samej i jej rodziców. To, czy innym to się podoba czy nie, to zupełnie inna historia.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet