„Pokaż dziecko lekarzowi!” Dlaczego wygląd syna Paris Hilton przerażał ludzi.

Jak pewnie wiesz, wielu celebrytów jest przedmiotem drwin użytkowników internetu. Co więcej, kąśliwe komentarze dotarły nawet do Keanu Reevesa. Niemniej jednak, dzisiaj celem hejterów jest dziecko. Otóż Paris Hilton pokazała swojego syna, który ma już 10 miesięcy. Modelka jest niesamowicie dumna ze swojego dziecka. Jednak użytkownicy mają, wydaje się, trochę inne zdanie na ten temat. Co się stało i dlaczego celebrytka musiała zareagować, dowiesz się u nas w najbliższych paru minutach.

Paris Hilton pochwaliła się synem

Nie wszystkie gwiazdy często publikują zdjęcia swoich dziedziców. Do tej grupy należy również Paris Hilton. Oczywiście, to wcale nie oznacza, że społeczniczka nie kocha swojego syna. Wręcz przeciwnie, modelka chroni go przed okrutnym i nieprzyjaznym światem. A dzisiejszy temat jest tego jasnym dowodem.

Otóż po tym, jak Paris Hilton pokazała swojego syna na swoim blogu na Instagramie, w komentarzach otworzyło się prawdziwe piekło. Ale być może najpierw powinniśmy omówić same zdjęcia, prawda? Otóż na kadrze modelka pojawiła się w czarnej, błyszczącej sukience maxi z opadającymi ramionami. 10-miesięczne dziecko przytulone było do ramion swojej gwiazdowej matki.

A propos, jego strój był równie stylowy. Paris wybrała dla niego koszulkę Burberry z charakterystycznym kratkowym wzorem. Były także małe trampki tej samej marki. „Mój drogi anioł Phoenix po raz pierwszy przyjechał do Nowego Jorku” – brzmi podpis pod zdjęciem. Oczywiście uroczy uśmiech i jasnoniebieskie oczy nie mogły pozostawić nikogo obojętnym. Ale właśnie tutaj warto przypomnieć komentatorom.

„Co z wami nie tak?”

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Paris Hilton (@parishilton)

Widzisz, niektórym zdecydowanie brakowało taktu. Na przykład pojawiły się komentarze dotyczące rozmiaru jego głowy pod zdjęciami Hilton i jej syna. Co więcej, ktoś nawet doradził modelce skonsultowanie się z neurochirurgiem dziecięcym, aby pozbyć się takiej charakterystycznej cechy. Niemniej jednak tacy użytkownicy wyraźnie nie wzięli pod uwagę, że większość fanów Paris stanęłaby przeciw nim.

„Jak ludzie mogą dokuczać dziecku? Co z wami nie tak? To tylko dziecko”, „Jesteś wspaniałą matką, a twój syn jest doskonały. Zignoruj hejterów”, „Dorośli dokuczają dziecku. Powinniście się wstydzić”. Oczywiście taka reakcja jest całkowicie zrozumiała. Przecież są nawet tacy, którzy radzą Paris, aby pomalowała swojego syna na niebiesko na Halloween (nawiązanie do filmu animowanego „Megamind”).

„Ludzie chory umysłowo”

Paris Hilton wyraźnie nie zamierzała tolerować czegoś takiego wobec swojego syna. I tak szybko postanowiła odpowiedzieć na wszystkie te ataki. „Są chory umysły na tym świecie. Mój anioł jest całkowicie zdrowy. I tak, oczywiście, widział lekarza, po prostu ma duży mózg” – zapewniła modelka.

Warto zauważyć, że syn Hilton urodził się w styczniu 2023 roku. Chłopiec przyszedł na świat dzięki wynajętej surogatce. Interesujące jest również to, że Paris i jej mąż są niewiarygodnie dumni, że udało im się utrzymać wszystko w tajemnicy do narodzin dziecka. Społeczniczka sama nie ukrywa, że jest niesamowicie dumna z Phoenixa i nazywa go „swoim drogocennym aniołem”. Ponadto modelce tak bardzo podoba się rola matki, że już zastanawia się nad posiadaniem drugiego dziecka.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: