Dlaczego Jason Momoa i Lisa Bonet się rozstali, i dlaczego ich historia jest tak imponująca?

5 lat małżeństwa, 16 lat razem, dwoje dzieci i nieograniczona miłość. Ona to krucha malutka istota, on to odważny gigant. Jason Momoa i Lisa Bonet byli imponującą parą. W wieku 8 lat młody Momoa zobaczył Lisę w telewizji w „The Crosby Show”. Już wtedy postanowił, że ją spotka, bez względu na wszystko. Minęły lata – a teraz para jest razem, wychodzi za mąż, ma dzieci, są szczęśliwi. Nikt nie spodziewał się, że Jason i Lisa ogłoszą swoją rozwód. Ale to się stało. Opowiemy wam dalej, jak aktorzy skomentowali swoje rozstanie i jaki był ich wspólny szlak.

Dlaczego Jason Momoa i Lisa Bonet się rozstali Momoa, 42 lata, i Bonet, 54 lata, ogłosili swojego rozwodu w wspólnym oświadczeniu na Instagramie. „Wszyscy odczuliśmy zmiany w czasie tych przełomowych czasów. Rewolucja się rozwija, i nasza rodzina również jest dotknięta. W końcu odczuwamy te trzęsienia ziemi i rozwijamy się z nimi” – czytamy w poście, który Jason opublikował w sieci (Lisa nie ma strony na Instagramie). „I tak dzielimy się nowinami o naszej rodzinie, że się rozstajemy”.

Jason napisał, że zdecydowali się ogłosić to sami nie dlatego, że chcą wplątać się we wszystkie media, ale żeby ich rozstanie było godne, uczciwe i przejrzyste. „Miłość między nami pozostaje, tylko rozwija się w innym kierunku. Uwalniamy się nawzajem, aby stać się tym, kim uczymy się być” – dodał Jason.

Post Jasona jest bardzo symboliczny. Do tekstu dołączył również kilka zdjęć. Jedno z nich przedstawia piękny zachód słońca. Być może w ten sposób Jason wyraził fakt, że ich związek dobiegł końca na dzisiaj, ale po zachodzie słońca i nocy zawsze nadchodzi nowy dzień. Inne zdjęcie przedstawia mężczyznę trzymającego pisklę w dłoniach. Ma na sobie koszulkę z napisem „Niech moja dusza krzyczy z miłości”.

 

 

Historia miłości Jasona Momoa i Lisy Bonet

Historia Jasona i Lisy pełna jest czułości. Wszystko zaczęło się, gdy 8-letni Jason zobaczył piękną Lisę w telewizji, która grała postać Daisy w „The Crosby Show”. Dziewczyna była już wtedy popularna, a Jason mógł tylko marzyć o czymś takim. Młody Momoa zakochał się. Plotki głoszą, że to właśnie to dziecięce uczucie do Lisy skierowało Jasona w kierunku filmu. Aktor później przyznał, że jego miłość do Lisy przerodziła się w obsesję. Teraz nawet trochę przerażające jest to, że chłopiec zamierzał ścigać Lisę i uczynić ją swoją dziewczyną. Kto by pomyślał, że to się stanie.

 

Oczywiście, nie od razu dostrzegli w Jasonie gwiazdę. Musiał również być modelem. Momoa kiedyś mocno skłamał w swoim życiorysie, twierdząc, że współpracował z Gucci i Louis Vuitton. W rzeczywistości nie miał żadnych specjalnych osiągnięć w karierze, więc musiał się wybrnąć. Wtedy Jason mógł się jedynie pochwalić, że w 1999 roku został „Modelem Roku Wysp Hawajskich”. Po konkursie zauważyli go twórcy serialu „Baywatch”.

Spotkanie Lisy i Jasona: jak para została połączona przez swoje ulubione piwo

Kiedy spotkał Lisę, Jason miał 26 lat. Przyjaciele wspominają, że prawie zemdlał, gdy Lisa zaoferowała mu rękę na powitanie. To było na imprezie wzajemnych znajomych. 8-letni chłopiec, który mieszkał gdzieś wewnątrz Jasona, był wniebowzięty. Czekał! Za każdym razem, gdy Lisa Bonet patrzyła na Jasona, stawał się zakłopotany, tak jak ten sam chłopiec. Musiało to być niesamowite widoki: prawie dwumetrowy ciężki mężczyzna, prawdziwy Khal Drogo, zakłopotany i poruszony jak puszysty kociak.

Po imprezie Lisa zawiozła Jasona do hotelu, ale po drodze zaproponowała, aby zatrzymać się w barze, usiąść i wypić szklankę. Jason pamięta, że zupełnie zniknął, gdy Lisa zamówiła Guinnessa. To jego ulubione piwo! Potem rozmawiali w barze przez kilka godzin i od razu zrozumieli, że nie skończy się na tym – byli w drodze nie tylko do hotelu, ale także przez życie. Tak więc to spotkanie zaowocowało związkiem trwającym 16 lat.

Para nie spieszyła się z wesele. Wszyscy spodziewali się, że uroczystość odbędzie się w 2007 roku, gdy Lisa i Jason mieli pierwsze dziecko, córkę Lolę. Ale gwiazdy postanowiły inaczej i pobrali się dopiero w 2017 roku. Wtedy już mieli razem dwoje dzieci – w 2008 roku urodził się chłopiec Nakoa Wolf. Lisa, swoją drogą, ma także córkę ze swojego pierwszego małżeństwa z Lennym Kravitzem – Zoe. Stała się znaną aktorką i miała wspaniałe relacje ze swoim przybranym ojcem.

Momoa i Bonet to niesamowita para Jason i Lisa nie tylko wyglądają bardzo atrakcyjnie razem. Mają bardzo interesującą rodzinę pod względem swojego podejścia do życia. Na przykład Lisa i Jason nigdy nie używali telefonów komórkowych, gdy byli dziećmi. Nie mają telewizora w domu, a Lisa uważa, że dla dzieci zdrowiej jest chodzić w góry, rysować lub surfować, niż spędzać godziny na smartfonie. Eh, jej stanowisko byłoby podobne do wielu innych matek.

Inną ciekawą rzeczą jest to, że w rodzinie Momoa-Bonet, oprócz taty, mamy i dzieci, są także para wilków. Prawdziwe wilki! Nazywają się Zion i Amba. A potem jest Freya, rude osiołek. Całe to zoo i rodzina mieszka w domu wiejskim niedaleko Los Angeles.

Wielu fanów oczywiście było zasmuconych, że rodzina Jasona Momoa i Lisy Bonet została zaćmiona rozwodem. Ale wszystko działo się spokojnie, cicho i za porozumieniem. Ludzie po prostu zdecydowali, że ich przyszła droga będzie trochę inna. Wszyscy rośniemy, rozwijamy się, a czasem, aby ruszyć dalej w przyszłość, musimy coś zmienić w teraźniejszości. Cóż, życzymy zarówno Jasonowi, jak i Lisie powodzenia. Niech wszystko będzie zgodnie z ich planami.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: