Czy to prawda, że córka Moniki Bellucci przesłoniła swoją luksusową matkę? Zdobiły razem okładkę Vogue.

Zmysłowa włoska para postanowiła zadziwić świat swoim pięknem. 56-letnia Monica Bellucci i jej 16-letnia córka Deva Cassel zdobiły razem okładkę włoskiego Vogue po raz pierwszy. Opowiemy wam, jak legendarnej aktorce udało się bez słów pokazać, że ustępuje miejsca swojej następczyni.

Monica Bellucci i Deva Cassel zdobiły okładkę włoskiego Vogue

Magazyn ujawnił dwie wersje okładki, które świat zobaczy w lipcowym wydaniu publikacji. Na fotografii piękne kobiety pojawią się w obcisłych sukienkach od marki Dolce&Gabbana, które są ich muzami od pewnego czasu. Zachwycającą dwójkę sfotografował Paolo Roversi. Autor zdjęć przyznał, że najstarsza córka Moniki już stała się jego ulubienicą.

„Jestem oczarowany doskonałym pięknem, tak jak wtedy, gdy fotografowałem Natalię Wołdianową i Kate Moss,” dodał również, że chciał zaprosić Virginę na sesję kilka lat wcześniej, gdy aktorka pokazała mu zdjęcie swojej córki. „Marząca i tajemnicza – tak ją pamiętam.”

Według Bellucci, pomysł na wspólne zdjęcia należy całkowicie do jej córki. „Gdy zapytałem, dlaczego zainteresowała się tą myślą, Wirgo odpowiedziała: 'Ponieważ nasza ostatnia sesja zdjęciowa miała miejsce, gdy byłaś ze mną w ciąży. Zanim wyruszę w wolną podróż, chcę to zrobić ponownie,'” mówi gwiazda.

Aktorka zauważyła również, że jej córka ma silny charakter, więc na pewno poradzi sobie z każdą trudnością. „Uważam siebie za opiekuńczą matkę, która akceptuje swoje dzieci takie, jakie są. Wirgo to samodzielna i wolnościowa dziewczyna. Od 13 roku życia lata samolotem bez mojej pomocy i zna pięć języków. A popatrzcie tylko na nią! Jest zupełnie nieustraszona,” zapewnia Monica.

Robimy miejsce dla młodych

Szef włoskiego biura redakcyjnego Vogue, Emanuele Farneti, mówił o ukrytym symbolizmie w nowych zdjęciach matki i córki. „Jak zauważyliście, Monica zdaje się trzymać się z boku na zdjęciu. Tym samym przesuwa uwagę na Virginę. Ten symboliczny gest wydaje się mówić: nadszedł czas, aby ustąpić miejsca młodym. Zgadzacie się, że teraz rzadko to widzimy,” podkreślił.

No cóż, nie moglibyśmy się bardziej zgodzić z Farnetim! Weźmy chociażby nasze krajowe gwiazdy, które nie chcą ustępować miejsca młodym artystom. Czy podobała ci się wspólna sesja Moniki i Virginii?

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet