Córka Moniki Bellucci przewyższyła swoją matkę. Nowa sesja zdjęciowa dziewczyny zachwyciła użytkowników Internetu.

16-letnia córka Moniki Bellucci i Vincenta Cassela nadal zachwyca swoich fanów spektakularnymi fotografiami. Młoda modelka, Deva Cassel, podzieliła się świeżymi zdjęciami przeznaczonymi do nowego numeru francuskiego Elle. Internauci nie mogli się nacieszyć zmysłową sesją zdjęciową dorosłej córki legendy włoskiej urody: „Dziewczyna dorosła i rozkwitła”.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от ELLE (@ellefr)

Deva Cassel w oszałamiających fotografich dla magazynu Elle

Przypomnijmy, że córka Moniki Bellucci i Vincenta Cassela jest główną muzą słynnej domu mody Dolce & Gabbana. Wcześniej została twarzą ich nowego zapachu. A teraz piękność zaczęła podbijać okładki popularnych czasopism.

Wydaje się, że Virgin Cassel jest bardzo lubiana przez autorów i czytelników Elle, na stronach którego zadebiutowała w październiku zeszłego roku. Została ponownie zaproszona do udekorowania głównych stron magazynu.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Deva Cassel (@devacassel)

Kilka dni temu urocza kobieta opublikowała urocze fotografie, które zostaną uwzględnione w drukowanej wersji najnowszego numeru francuskiego Elle. Co więcej, większość z nich jest przedstawiona w stylu czarno-białym. Jednak nie mogło się obejść bez zwykłych kolorowych zdjęć.

Na oficjalnym profilu na Instagramie Virgin podziękowała redakcji i jej przedstawicielom za wykonaną pracę: „Chcę jeszcze raz ogromnie podziękować Elle i wszystkim niesamowitym ludziom, z którymi miałam szczęście pracować.”

Fani dosłownie zalewali komplementami, gdy zobaczyli świeże zdjęcia młodej piękności: „Najpiękniejsza dziewczyna na świecie”, „Bez przesady, idealna”, „Nie ma słów – tylko zachwyt!”

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Deva Cassel (@devacassel)

Co więcej, niektórzy wielbiciele odważyli się sugerować, że Virgin wkrótce zastąpi swoją matkę. „Cała Monika! Godna zastępstwa”, „Za każdym dniem coraz piękniejsza”, „Przyciemniła matkę!” – piszą internauci w komentarzach.

Należy zauważyć, że aspirująca modelka obecnie pracuje pod egidą paryskiej agencji Karin Models. Jak wiadomo, jej matka gwiazda również skutecznie współpracuje z nią.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Deva Cassel (@devacassel)

Mimo że piękność zadebiutowała jako modelka stosunkowo niedawno, może już pochwalić się dużymi projektami. Jednak niektóre z jej zdjęć budzą mieszane reakcje. Według użytkowników, Virgin jest jeszcze zbyt młoda na takie „dorosłe” sesje zdjęciowe.

Wyostrzone cechy twarzy, zgrabna figura – po prostu cudo dla oczu! Co sądzisz, czy Virgin będzie mogła podążać śladami matki i osiągnąć światowe uznanie? Śmiało podziel się swoją opinią w komentarzach!

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet