Jak teraz wygląda najmłodsza córka Angeliny Jolie i Brada Pitta, Vivienne?

Zanurzona w czułości! Ostatnio 45-letnia Angelina Jolie została zauważona spacerując z 12-letnią córką Vivienne. Urocze przedstawicielki rodziny gwiazd znów postanowiły poświęcić swój wolny czas sobie nawzajem: poszły na zakupy, trochę się przytuliły, potem zajrzały do kawiarni i spacerowały ulicami słonecznego Los Angeles.

Ale fani znów mieli pytanie: czy mała dziewczynka naśladuje swoją starszą siostrę? Trudno nie zauważyć miłości dziewcząt do chłopięcych ubrań i krótkich fryzur. Wielu jest podekscytowanych: Vivienne może pewnego dnia oznajmić, że także jest chłopcem, tak jak zrobiła 14-letnia Shiloh.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Keeping Up With The JoliePitts (@keepingupwiththepitts)

Angelina Jolie na spacerze z córką Vivienne

Mimo napiętego harmonogramu, Angie, jako troskliwa matka, często spędza czas ze swoimi dziedzicami. Jest szczególnie miła dla żeńskiej połowy klanu Jolipitt. Nie tak dawno temu gwiazda Hollywood, wraz z Zaharą i Vivienne, poszła do restauracji, aby świętować Dzień Córki. Warto zauważyć, że w przyjaznym towarzystwie brakowało może najbardziej buntującej się spośród dzieci Jolie i Pitta, Shiloh. Czy oznacza to, że John (tak jak dziewczyna poprosiła rodzinę, aby ją nazwać) uważa się za syna, a nie córkę?

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Jolies💙 (@jolies_01)

Jak teraz wygląda najmłodsza córka Angeliny Jolie i Brada Pitta?

Ale wróćmy do Vivien. Wszyscy od dawna przyzwyczaili się do tego, że dziewczynka wydaje się próbować być jak jej starsza siostra we wszystkim: preferuje krótkie fryzury, dresy i ubrania swoich starszych braci. Tak więc tym razem dziewczynka nie zmieniła swojego stylu. Na wyjście Vivienne wybrała chłopięce spodenki z trampkami i gładkim t-shirtem.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Quién (@quiencom)

Plotki o zmianie płci

W tym lecie anonimowa osoba bliska Jolippittom powiedziała zachodnim tabloidom, że kolejna córka rodziny gwiazd myśli o zmianie płci. Nie podano, która z dzieci postanowiła pójść w ślady swojej siostry. Niemniej jednak użytkownicy internetu odważyli się sugerować, że chodzi o 12-letnią Vivien. Jednak od tego czasu plotki nie zostały potwierdzone, ale też nie zdementowane.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Jolies💙 (@jolies_01)

Obawy o bezpieczeństwo dzieci

Angie i Vivienne ponownie pojawiły się publicznie, w towarzystwie ochroniarza. Mężczyzna śledził aktorkę i jej córkę wszędzie. Zauważmy, że gwiazda matka nie pozwala dzieciom spacerować bez ochrony. Ostatnio były pracownik Jolie i Pitta tłumaczył to, mówiąc, że była para po prostu obawia się o bezpieczeństwo swojego potomstwa.

„Ryzyko porwania dzieci to ich największy strach. Angelina i Brad zawsze martwili się, kto dokładnie był obok ich dziedziców” – powiedział były ochroniarz aktorów, Mark Billingham.

W innym wywiadzie Mark przyznał, że przez długi czas pozostał jedyną osobą, z którą Jolie i Pitt mogli pozwolić swoim dzieciom na spacer czy coś bez obaw. Musiał przenieść się do ich domu i śledzić potomstwo gwiazd wszędzie. Według niego czasami nawet czuł się jak ich ojciec.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: