Publiczne wpadki, których celebryci chcieliby zapomnieć na zawsze.

Każdy ma złe dni, idole milionów nie są wyjątkiem. Ale jedno to stracić twarz przed niewielką grupą ludzi, a zupełnie inna sprawa to zapisać swoją porażkę w historii wydarzeń społecznych. Nasi bohaterowie dzisiejszego dnia wiedzą na własnej skórze, jak to jest nie być w stanie kontrolować swojej własnej kreacji i upaść na czerwonym dywanie pod błyskami setek aparatów fotograficznych. Niemniej jednak wielu zdołało profesjonalnie poradzić sobie z niezręczną sytuacją i nawet powiększyć swoją bazę fanów o nowe twarze. Cóż, wszyscy chcieliby taki korzystny rezultat!

Przypominamy sobie najbardziej epickie wpadki celebrytów na czerwonym dywanie, których nikomu nie polecamy powtarzać. Wszystko to przez długie obszerne fałdy sukienek, w których nogi się plączą, obcisłe gorsety, niewygodne buty i wysokie obcasy. A także oczywiście zabawne napoje, które są na porządku dziennym na ceremoniach i wręczeniach nagród. Dlatego osobiście takie „upadki gwiazd” nas nie dziwią.

Publiczne wpadki celebrytów, które napisały historię czerwonego dywanu

Jennifer Lawrence

Być może jednym z najbardziej spektakularnych upadków w historii Oscarów jest przypisany Jennifer Lawrence. Na ceremonii w 2013 roku aktorka została wezwana na scenę, aby odebrać nagrodę za rolę w komediodramacie Mój chłopak jest szalony. Jednak kłopoty pojawiły się znikąd – puszysta suknia Diora przyczyniła się do dramatycznego upadku. Piękność zakryła twarz rękami z zakłopotaniem, ale szybko wróciła do siebie. Publiczność poparła Jennifer owacją na stojąco, po której gwiazda wygłosiła godne przemówienie.

Emma Watson

Brytyjska aktorka Emma Watson jest znana nie tylko ze swojego charyzmatu i urody, ale także z umiejętności śmiania się z siebie. I ta umiejętność zagrała jej na rękę podczas premiery kolejnej części „Harry’ego Pottera” na czerwonym dywanie. Chociaż piękność zaplątała buty w warstwy swojej kaskadowej sukni, na szczęście udało jej się utrzymać równowagę. Jednak zamiast udawać, że nic się nie stało, wybuchnęła śmiechem i zaczęła pozować zabawnie dla fotografów.

Heidi Klum

Ceremonia wręczenia nagród Emmy w 2008 roku nie potoczyła się zgodnie z planem. Zgodnie ze scenariuszem prezenterka telewizyjna i modelka Heidi Klum miała wykonać numer parodystyczny i spaść w ramiona komika Toma Bergerona. Jednak współprowadzący nie zdołał złapać gwiazdy, więc zamiast silnych ramion, skończyła na podłodze. Jednak Heidi zdołała uratować sytuację i podchodzić do niej z humorem. Och, co za elegancki upadek!

Amy Schumer

Jest jedno, gdy aktorzy i wykonawcy upadają, a inne, gdy komicy upadają. Zgadzacie się, wielu może myśleć, że to część zaplanowanego występu. Tak Amy Schumer zdołała przekształcić swoje niepowodzenie w improwizowany stand-up. Podczas ceremonii Time 100 w 2015 roku komediowa aktorka straciła równowagę i wylądowała tuż przed Kim Kardashian i Kanye Westem.

Warto zauważyć, że para nie pomogła gwiazdorze wstać, ale przeszła obok, utrzymując poważną minę. Cóż, Amy kontynuowała leżenie tam, patrząc na parę z smutnym spojrzeniem. „Czułam się jak zwyczajna dziewczyna na imprezie, podczas której nagle pojawia się jeszcze bardziej atrakcyjna dziewczyna”, żartuje aktorka.

Helen Mirren

Nawet doświadczeni celebryci nie są odporni na irytujące incydenty. Bez względu na to, czy to setne czy nawet tysięczne wystąpienie, każdy może się potknąć. Weźmy na przykład brytyjską aktorkę Helen Mirren. Podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Berlinie w 2015 roku upadła na schodach, zaplątując się w długą koronkową suknię. Ale Helen nie martwiła się tym długo. Ponadto po zakłopotaniu znalazła siłę, by żartować z niezręcznej sytuacji.

Jon Hamm

Nie trzeba wcale ubierać się w długie luksusowe suknie i zakładać ogromnych obcasów, aby z przyjemnością zaliczyć spektakularne upadki z własnej wysokości. Amerykański aktor Jon Hamm musiał doświadczyć tego nieszczęśliwego zdarzenia w trudny sposób. Tak więc w 2015 roku chciał dramatycznie wskoczyć na scenę na ceremonii wręczenia nagród Emmy, aby odebrać nagrodę dla najlepszego aktora w serialu telewizyjnym Mad Men. Jednak jego garnitur był dopasowany i utrudniał ruchy, więc skok, delikatnie mówiąc, nie wypalił. No cóż, przynajmniej wyszedł z upragnioną figurką!

Wszystko dobrze, co się dobrze kończy. Jakie są największe wpadki celebrytów, które znasz? Śmiało podziel się w komentarzach!

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet