Dlaczego Ashton Kutcher nagle „zrezygnował”: ludzie nie rozpoznają go jako przystojnego mężczyzny, jakim kiedyś był

Ostatnio Ashton Kutcher i jego żona Mila Kunis rzadko pojawiali się publicznie. A przystojny chłopak Hollywood ma zauważalnie mniej ról. Jest na to proste wytłumaczenie: w rodzinie pojawiły się dzieci, a te wymagają dużej uwagi, zwłaszcza w młodym wieku. Ostatnio aktor z pewnością ucieszył fanów swoim gwiazdorskim wyglądem na czerwonym dywanie. Niemniej jednak, Ashton Kutcher nie prezentował się najlepiej na gali Oscarów, gdzie pojawił się z żoną. Fani podejrzewają, że coś jest nie tak. Albo Ashton jest chory, albo zestresowany, albo wyczerpany czymś. Co stało się z aktorem i dlaczego wielu ludzi nie rozpoznaje go jako byłego przystojnego mężczyzny?

Ashton Kutcher na Oscarach: nie wygląda jak on sam

Fani zawsze z niecierpliwością wyczekują pojawienia się Ashtona Kutcher i Mili Kunis. W zeszłym roku para pojawiła się na otwarciu Instytutu Lawrence’a J. Ellisona. A niedawno, po długiej przerwie, pojawiła się na czerwonym dywanie na gali Oscarów. Między tymi wydarzeniami fani musieli zadowolić się jedynie sporadycznymi zdjęciami, które udało się zrobić paparazzi.

Występ Ashtona na Oscarach zapowiadał się naprawdę gwiazdorsko. Ale okazało się dokładnie odwrotnie. Fani są zdziwieni – aktor ostatnio bardzo się zmienił. „Wygląda naprawdę chudo. Twarz jest wyniosła. Dodatkowo, 44 lata – już nie chłopiec”, „Jego oczy wyglądają na chore. Czy tylko ja to zauważyłem? Tam jest coś poważnego”, „Wygląda na chorego. Wydaje się, że jest na diecie. Wciąż na lekach. Oboje przeszli coś trudnego. Mają dwoje dzieci, a Mili nie jest tam łatwo. Ona też nie wygląda zbyt dobrze. Alkohol?”, „To wiek. Około 44 roku życia mężczyźni zaczynają naprawdę podupadać. U kobiet dzieje się to 5 lat wcześniej”, spekulują fani w internecie.

Czy Ashton Kutcher jest chory?

Wśród głównych przypuszczeń dotyczących tego, dlaczego Ashton Kutcher tak bardzo się zmienił, wiodącym przypuszczeniem są problemy zdrowotne. Wiadomo, że w 2019 roku Kutcherowi postawiono diagnozę trzustkowrzodów. Choroba czasami nasilała się do tego stopnia, że Ashton musiał udać się do szpitala. Mówi się, że to związane z pasją aktora do diety sokowej. Dla niektórych ról mąż Mili Kunis musiał tracić i przybierać na wadze. Kiedy aktor postawił sobie za cel zrzucenie wagi, jego metody nie zawsze były łagodne. Ashton dosłownie się głodził. Niemniej jednak, wszyscy wiemy, że to zdecydowanie nie jest dobre dla zdrowia.

 

Ponadto, niektórzy fani sugerują, że stres może być winny. Być może Ashton bardzo martwi się tym, co obecnie dzieje się na świecie. Wiadomo, że on i Mila aktywnie zbierają pieniądze na rzecz uchodźców z Ukrainy. Nawiasem mówiąc, Mila również wspomniała o tym podczas ceremonii wręczenia Oscarów. Aktorka podkreśliła, że wielu ludzi teraz czuje się pustką. Oczywiście, to bardzo wpłynęło na jej męża.

Przypuszczenia o nieudanej operacji plastycznej

Istnieje także wersja, że Ashton mógł skorzystać z usług specjalistów medycyny estetycznej. Podkreślamy, że to tylko przypuszczenie, nie ma na to potwierdzenia. Ashton ma 44 lata. Jasne, że wszyscy się starzejemy. Ale skoro nigdy nie widziano, aby aktor nadużywał takich procedur odmładzających, uważamy, że przypuszczenie o nieudanej operacji plastycznej nie jest zbyt prawdopodobne. Być może po prostu źle wyszły zdjęcia z Oscara. Gdzieś światło padło źle, gdzieś była zła poza, i tak dalej. Ale Ashton ma bardzo piękną żonę, na pewno! Mila Kunis na gali filmowej w miękkiej różowej sukience przyciągnęła uwagę zachwyconej publiczności.

Czy zauważyłeś zmiany w wyglądzie Ashtona Kutcher’a? A może fani robią zamieszanie na nic?

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet