Dlaczego Angelina Jolie tak zaciekle się zemściła na Bradzie Pitt?

W miłości zawsze trzeba być czujnym. W przeciwnym razie iskra uczuć może przerodzić się w destrukcyjny płomień, który jest niemal niemożliwy do ugasić. To historia dwóch biegunów, głośnego rozwodu i bolesnych procesów sądowych. Co więcej, nie widać końca dla tych ostatnich – trwają już pięć lat. Opowiemy wam, dlaczego walka między byłymi małżonkami nie ustaje i jaka jest przyczyna przedłużającego się konfliktu między Angeliną Jolie a Bradem Pittem.

Główny powód konfliktu między Jolie a Pittem

Podczas gdy odbierał statuetkę SAG Awards za rolę w filmie „Pewnego razu w Hollywood”, Brad popełnił fatalny błąd: zamienił swoje rozstanie z Angie w żart. Powiedział wtedy: „Przyznaję, to było trudne zadanie. Facet, który zażywa substancje, zdejmuje koszulę i nie dogaduje się z żoną…” Ostatnie słowa wywołały gromkie śmiechy i brawa publiczności. Kamera uchwyciła gwałtowną reakcję gwiazd ceremonii, a następnie zatrzymała się na Jennifer Aniston. Uśmiechała się czule, nie odrywając wzroku od swojego byłego męża.

Według informatorów Jolie była wściekła na to, co zobaczyła: jej były kochanek triumfalnie powrócił do świata wielkiego kina pod oklaski entuzjastycznego publiczności, a nawet odważył się żartować z niej. Jednak kropla, która przepełniła czarę goryczy, to publiczny uścisk Brada i Jen po otrzymaniu upragnionej statuetki. Wydawało się, że aktor nie chce jej puścić, wywołując tym samym falę plotek w mediach na temat wznowienia jego związku z Aniston.

Jeśli wierzyć informatorom, wszystko wewnętrznie się załamało w Angelinie. Po raz kolejny dogoniła ją cień Jennifer, którą wszyscy uważali za ofiarę „niszczycielki domu Jolie”. Ani narodzenie i adopcja dzieci, ani działalność charytatywna czy niekończące się podróże „Pani Smith” do krajów trzeciego świata nie mogły przekonać publiczności po jej stronie. Bo wciąż nie wybaczają jej zabrania Pitta Aniston.

Groźby w stronę Jolie

Według anonimowych doniesień, po radosnym spotkaniu i niezdarnych uściskach Brada i Jen podczas tego notoriousznego wydarzenia, Angie przekazała wiadomość swojemu byłemu mężowi. W to, czy uwierzyć czy nie, każdy może wierzyć wedle uznania. Niemniej jednak informacje są bardzo interesujące. Otóż Jolie zagroziła Pittowi, że zmniejszy mu czas spędzany z dziećmi, jeśli zacznie ponownie spotykać się z Aniston. „Jeśli wróciłby do swojej pierwszej żony, Jolie na pewno zostałaby zdmuchnięta, uwierz mi”, zapewnia informator.

Należy zauważyć, że było to pierwsze oficjalne spotkanie Brada i Jen od dłuższego czasu, uwiecznione przez fotografów. „Nie powinien nawet patrzeć w kierunku innych kobiet, gdy toczą się spory dotyczące opieki nad dziećmi. Jak już widzisz, Jolie jest agresywna. Ma wszystkie atuty w rękawie i może z nich skorzystać w dowolnym momencie”, dodał informator z kręgu kalifornijskich prawników. Niemniej jednak od dawna krążą plotki, że Pitt i Aniston znowu się komunikują i nawet świętowali więcej niż jedno Boże Narodzenie z rodzicami aktora.

Jen stanęła po stronie Brada

Ostatecznie obawy aktora się sprawdziły – Jolie przywiozła ciężką artylerię. Przyszła na kolejne przesłuchanie sądowe z 19-letnim adoptowanym synem Maddoxem. Dla Pitta był to cios w plecy: dziecko, które wychował, zeznawało przeciwko niemu i potwierdziło fakt niegodziwego zachowania jego ojca. Pomimo tego, że Brad przyznał się do wszystkiego dawno temu i zdawał sobie sprawę ze swojego błędu, Angie nadal porównuje go do ziemi.

Pomoc przyszła z nieoczekiwanego miejsca: po opublikowaniu informacji o oskarżeniach Maddoxa w Internecie, Pitt otrzymał telefon od Aniston. Gwiazda powiedziała, że jeśli to konieczne, jest gotowa stawić się przed sądem i go wesprzeć. Na co Brad odpowiedział, że z pewnością nie pozwoli, aby to się wydarzyło. Aktor czuł się załamany, ale telefon od swojej byłej kochanki znacząco podniósł mu morale.

Przyjaciele byłej pary zapewniają: ta rozmowa zdecydowanie ich do siebie zbliżyła. „Jen powiedziała mu, że jest pewna, że zrobiłby to samo dla niej. To nie oznacza, że są znowu razem. Ona po prostu bardzo go kocha.” Czy chcielibyście, żeby ta para wznowiła swój związek? Śmiało podzielcie się swoją opinią w komentarzach!

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet