Jak dziś wygląda najmłodszy syn Michaela Jacksona i co robi?

Fani doskonale wiedzą, że Michael Jackson miał trójkę dzieci. Prince Michael Jackson i Paris-Michael Katherine Jackson z małżeństwa z Debbie Rowe. Trochę później Król miał syna z surogatki, Prince Michael Jackson II. To właśnie ten chłopak znalazł się w centrum skandalu, gdy Michaela oskarżono o okrucieństwo wobec dzieci. Mówimy o zdjęciu, na którym piosenkarz trzymał dziecko na balkonie, pokazując je publiczności. Co się dzieje z chłopakiem dziś?

Michael Jackson zawsze starał się chronić swoje dzieci przed paparazzi. Zawsze pojawiały się publicznie nosząc ogromne okulary lub maskę. Ale najmłodszy syn w końcu dorósł do roli bardzo tajemniczego młodego człowieka, zwłaszcza że został wychowany przez swoją babcię, która wspierała jego pragnienie anonimowości.

Śmieszne jest to, że ze względu na fakt, że chłopak często pojawiał się publicznie z serwetką lub prześcieradłem na głowie, zyskał przydomek Blanket. Co oznacza „blanket” po angielsku? Dopiero w 2015 roku Prince Michael nieoficjalnie zmienił swoje imię na Biggie i od tego czasu odpowiada tylko na to imię.

Wiadomo, że do 18 roku życia chłopiec mieszkał u dziadków i marzył o karierze reżysera. Ale po tym okresie wyruszył w wolną podróż i, korzystając z pieniędzy z kieszonkowego, zakupił luksusową posiadłość w Kalifornii. Ale chłopak wciąż preferuje tajemniczy styl życia. Po raz pierwszy pojawił się publicznie w 2021 roku.

Tego dnia Biji i jego brat i siostra pojawili się w programie Good Morning Britain. Młodzi byli bardzo zaniepokojeni zmianami klimatu i apelowali do przywódców świata, aby wreszcie zwrócili uwagę na ten problem.

Wtedy chłopak udzielił swojego pierwszego krótkiego wywiadu. Okazuje się, że nie ma zamiaru iść śladami swojego ojca, a poza tym w ogóle nie potrafi śpiewać ani tańczyć. Ale, podążając za zaleceniami Michaela i wszystkich, którzy go wychowywali, Prince Michael Jackson II zamierza zrobić coś dobrego dla świata. Dlatego zaczął od ochrony środowiska.

Niemniej jednak Prince Michael Jackson II odmówił ujawnienia swoich planów na przyszłość i wkrótce znowu zniknął z radarów. Ale nasi redaktorzy są przekonani, że niedługo usłyszymy wszystko o chłopaku. Chociaż, jeśli pomaga ludziom gdzieś w cieniu, to prawdopodobnie nawet lepiej.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet