Jak wyglądają synowie genialnej Sophie Loren i kim są.

Genialna Sophia Loren ma już 88 lat, ale nadal dba o swoje dzieci. Włoska aktorka i piosenkarka słusznie nazywana jest divą. Zasłużyła na ten tytuł. Jednak kariera to nie jedyna rzecz, która interesuje Sophie w życiu. Jej głównym celem i marzeniem były dzieci i silna rodzina. Dzieci Sophie Loren dorosły już i stali się sukcesami, sprawiając radość swojej matce. Ale zanim to nastąpiło, aktorka musiała znosić wiele cierpień.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Наталья Груздева 🌍 MOSKVA (@natalyagmoskva)

Dzieci Sophie Loren

Sophia Loren stała się ulubienicą światowej publiczności; jest znana i szanowana daleko poza granicami swojej ojczystej Włochy. Jednak niewielu wie, że światowa sława nie bardzo cieszyła gwiazdę. Chciała spokojnego rodzinnego szczęścia i naprawdę marzyła o dzieciach. Sophie nie mogła osiągnąć tego, czego chciała: wszystkie próby były daremne, nie mogła zajść w ciążę. Szukała pomocy u lekarzy, gdzie tylko mogła. Fundusze były dostępne, ale nie było rezultatu. Sophie, jak przyznała, miała dwie poronienia, co bardzo ją przygnębiało.

Pierworodny

Kiedy aktorce było 34 lata, wreszcie została matką. Szczęście Sophie nie miało granic. Aby donosić dziecko, była gotowa na wszystko. Loren zawiesiła swoją karierę i postępowała zgodnie z zaleceniami znanego genewskiego lekarza. On surowo kazał jej być w domu, leżeć więcej i mniej się denerwować. Chłopca nazwano Carlem – na cześć ojca.

Sophia Loren poświęciła wiele czasu synowi. Chciała jak najbardziej poczuć wszystkie troski macierzyństwa, dlatego nie zatrudniła żadnych niań ani pomocników. Teraz Carlo ma już ponad 50 lat, ale matka nadal dba o niego. Dla rodziców dzieci zawsze pozostają dziećmi. Carlo ma swoją własną rodzinę i jest uznanym dyrygentem.

Drugi syn Sophie Loren

Sophie chciała więcej dzieci. Pięć lat po Carlu urodził się jej drugi syn. Nazwali go Eduardo. Ta ciąża była równie ważna dla Sophie Loren. Ponownie postępowała zgodnie z zaleceniami lekarza i spędzała czas w domu w całkowitym spokoju. Po narodzinach chłopca aktorka poważnie myślała o poświęceniu się całkowicie swojej rodzinie. I rzeczywiście zniknęła z ekranów.

Syn Eduardo stał się znanym reżyserem. Nawet zaprosił matkę do zagrania głównej roli w jednym ze swoich filmów. Sophia Loren miała dość długą przerwę w karierze, ale mimo to, jak zawsze, zagrała swoją rolę błyskotliwie. Szczerze mówiąc, nikt by nie pomyślał, że długo nie występowała.

Eduardo, podobnie jak Carlo, ma swoją własną rodzinę. Ma już dzieci. Teraz Sophia Loren nie jest tylko szczęśliwą matką, ale także babcią. I chociaż w wieku 86 lat nie pojawia się publicznie zbyt często, każde jej wystąpienie jest czymś niewiarygodnym i ogromną radością dla wszystkich fanów jej talentu i kreatywności.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: