Czy dzieci idoli z lat dziewięćdziesiątych odziedziczyły ich magnetyczny wygląd?

Jak miło było oglądać ulubionych celebrytów i gorących muzyków pop w latach 90. i 2000. Wydaje się, że to było jak wczoraj, gdy śledziliśmy życie głównych bohaterów Beverly Hills, 90210 i słuchaliśmy przebojów Spice Girls. Niemniej jednak nasi idole teraz mają rodzinę i cieszą się spędzaniem czasu z synami i córkami. Poniżej pokażemy, jak wyglądają potomkowie celebrytów z lat 90.

Dzieci celebrytów z lat dziewięćdziesiątych

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Jennie 💛 (@jenniegarth)

Jennie Garth

Wiele osób pamięta Jennie Garth jako Kelly Taylor z serialu telewizyjnego Beverly Hills, 90210. Luca, Lola i Fiona to trzy córki aktorki z jej drugiego małżeństwa z Peterem Facinellim. Luca, najstarsza córka, kontynuuje dziedzictwo matki, pojawiając się w filmach i programach telewizyjnych. Lola niedawno ukończyła szkołę średnią, a Fiona nadal uczęszcza do szkoły.

Geri Halliwell

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Geri (@gerihalliwellhorner)

Geri Halliwell, razem z innymi członkami Spice Girls, oczarowała tysiące fanów. Bluebell, mająca 15 lat, to córka piosenkarki i Sasha Gervasi, a Montagu, 4-letnia, to córka i Christiana Hornera.

Lucy Lawless

Główna bohaterka serialu „Xena: Wojownicza księżniczka” dosłownie przyciągała uwagę widzów w różnych regionach. Lucy Lawless nadal występuje, wychowując przy tym trójkę dzieci: Juliusa i Judaha, młodszych synów z drugiego małżeństwa z reżyserem Robertem Tapertem, oraz Daisy, najstarszą córkę z małżeństwa z kolegą ze szkoły, która podąża ścieżką matki i pracuje jako aktorka.

Helen Hunt

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Helen Hunt (@helenhunt)

Helen Hunt wychowuje Makenę, swoje jedyne dziecko z małżeństwa cywilnego z Matthew Carnahan.

Denise Richards

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Denise Richards (@deniserichards)

Denise Richards, kolejna gwiazda Beverly Hills, 90210, ma dwie córki z małżeństwa z Charlie Sheenem, Sam i Lole. Eloise została adoptowana przez aktorkę w 2011 roku.

Ben Stiller

Ben Stiller, dobrze znany z serii filmów Noc w muzeum, jest żonaty z Christine Taylor i ma dwoje dzieci: Ellę i Quinley. Ella, 19-latka, podąża śladami swojego uwielbianego ojca.

Melissa Hart

Sabrina, mała czarownica, dorasta. Melissa Hart jest żoną Marka Wilkersona. Mason, Braydon i Tucker to trzej synowie pary.

Enrique Iglesias

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Enrique Iglesias (@enriqueiglesias)

Kto nie tańczył do przebojów Enrique Iglesiasa? Tymczasem jego związek z Anną Kournikovą się umacnia. Para teraz wychowuje bliźniaki Nicolasa i Lucy, podczas gdy Masha, ich niebieskooka córka, przyszła na świat zaledwie rok temu.

Mädchen Amick

Małżeństwo Mädchen Amick z Davidem Alexisem przyniosło dwójkę dzieci: Minę Tobias i Sylvestera Time Amick-Alexis. Córka odnalazła swoje powołanie w muzyce i filmie.

Cybill Shepherd

Cybill Shepherd jest matką trzech córek. Clementine, najstarsza córka, urodziła się z małżeństwa z Davidem Fordem. Cyrus i Molly Oppenheim są zamężne z Brucem Oppenheimem. Życie córek również splecione było z światem filmu. Molly, z kolei, nie występuje w filmach, ale pisze scenariusze.

Luke Perry

Luke Perry był żonaty z Rachel Minnie Sharp do 2003 roku. Najbardziej znany jest z roli Dylana McKay w Beverly Hills, 90210. Jack, jak dwie krople wody, i Sophie urodzili się z tego związku. Niestety, aktor zmarł w 2019 roku.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet