Demi Moore mówi, że Bruce Willis już jej nie rozpoznaje.

Jak się dowiedziano, Bruce Willis nie rozpoznał Demi Moore. Zdarzyło się to podczas jednej z wizyt byłej żony z „Die Hard”. Niestety, przyczyna leży w poważnej chorobie aktora. Jak wiadomo, od marca 2022 roku mężczyzna boryka się z afazją. Szczegóły, jak zawsze, za kilka minut.

Bruce Willis nie rozpoznał Demi Moore

Już od ponad roku gwiazda Hollywood cierpi na otępienie czołowo-skroniowe. Co więcej, choroba tak wpłynęła na Bruce’a Willisa, że nawet musiał zakończyć swoją karierę aktorską. Jednakże, wygląda na to, że sytuacja pogarsza się z dnia na dzień. Mężczyzna po prostu zapomina nie tylko o swoich przyjaciołach, ale nawet o swojej byłej żonie.

Przy okazji, informator powiedział „Closer”, że Bruce Willis nie rozpoznał Demi Moore. Co ciekawe, była żona aktora odwiedziła dom swojej byłej zaledwie kilka dni temu. Celebrytka właśnie wróciła z letniego urlopu, który spędziła we Włoszech. Ale jakie było jej zdziwienie, gdy gwiazda „Die Hard” zapytała: „Kto stoi przed nim?”

„Demi utrzymuje kontakt z jego dziećmi i żoną Bruce’a, Emmą Heming. Nie miała pojęcia, że choroba tak na niego wpłynęła. Demi powiedziała, że on naprawdę jej nie rozpoznał” – powiedział informator podczas rozmowy z reporterami. Jednak aktorzy byli małżeństwem przez 13 lat. Ponadto, w ciągu lat ich związku urodziły się trzy córki: Rumer, Scout i Talulah.

Choroba postępuje każdego dnia

Oczywiście niewielu może sobie wyobrazić, że choroba postępuje nie tylko tak daleko, ale także w przerażającym tempie. Niemniej jednak wiadomo, że otępienie może wpływać nie tylko na zmiany osobowości, ale także na powstawanie poważnych zaburzeń poznawczych, a nawet na wahania nastroju. Jeśli chodzi o zapomnienie o byłej żonie, wszystko jest proste. W czasie, kiedy Bruce nie widział Demi, wspomnienia o niej po prostu zniknęły z jego pamięci.

Na szczęście Willis wciąż rozpoznaje swoje dzieci i żonę Emmę Heming. Co więcej, mężczyzna cieszy się niezmiernie z wizyt najstarszej córki Rumera i swojej wnuczki Luetty. Jak wiadomo, dziewczynka urodziła się 18 kwietnia 2023 roku. Niemniej jednak nawet takie małe radości nie są w stanie zredukować wpływu otępienia na aktora.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Rumer Glenn Willis (@rumerwillis)

Otóż z powodu choroby gwiazda hollywoodzkich hitów często doświadcza ataków agresji. Ponadto nie można nie wspomnieć o fizycznej słabości, która również atakuje od czasu do czasu. „Otępienie jest trudne. To trudne dla osoby z diagnozą. Równie trudne dla rodziny. Kiedy mówią, że to choroba całej rodziny, to naprawdę tak jest” – przyznała Emma Heming w ostatnim wywiadzie.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet