Kim Kardashian pojawiła się publicznie w koronkowych legginsach – fani byli zdezorientowani jednym szczegółem.

Przez ostatnie 24 godziny internet dyskutuje na temat odwołanego pokazu mody Balenciaga. I trzeba przyznać, że jest wiele powodów – na przykład Nicole Kidman, która została twarzą marki modowej, Salma Hayek w seksownej obcisłej sukience, i Kim Kardashian. Ta ostatnia pojawiła się na wydarzeniu w obcisłych legginsach, i od razu zaczęły się krążyć plotki!

Zaskakująco, publiczność nie dyskutuje o podobieństwie stylizacji Kim do ubrań obecnej partnerki jej byłego męża, Biancy Censori, ale faktem, że celebrytki stają się coraz chudsze! Jeden z fanów, patrząc na zdjęcie Kim z jej młodszą siostrą Kendall, zauważył, że była żona Kanye Westa już przewyższa modelkę pod względem szczupłej talii.

I chociaż ten nieistotny detal z wyglądu Kim skłonił niektórych do przemyśleń, że gwiazda poważnie zaangażowała się w odchudzanie (teraz pozostaje ustalić, dokładnie jak to robi), inni twierdzą, że fenomenalnie szczupła talia Kim nie przeszkadza w jej wyglądzie – wręcz przeciwnie. Zresztą, pojawiły się też żarty. „Dlaczego nie ma żadnych zdjęć Kim z tyłu? Nie mieli szerokokątnego obiektywu? – napisał czytelnik Daily Mail. Udajmy, że tego nie widzieliśmy!

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet