Paris Hilton pokazała moment, gdy jej 10-miesięczny syn dowiedział się, że będzie miał siostrę: urocze wideo.

Kilka dni temu Paris Hilton podzieliła się dobrą wiadomością: została matką po raz drugi. Rodzina gwiazdy i jej męża Cartera Reuma powitała na świecie córkę, która otrzymała imię London. Paris, która sama nosi imię na cześć francuskiej stolicy, konsekwentnie wspiera tradycję nadawania imion związanych z miastami – 10-miesięczny syn pary nosi imię Phoenix (taka miejscowość istnieje w Arizonie). Obydwoje niemowląt urodziły się dla pary za pośrednictwem matki zastępczej.

Chłopiec dowiedział się, że zostanie starszym bratem podczas święta Dziękczynienia. „Phoenix, zrobimy wszystkim niespodziankę i powiemy wszystkim, że masz siostrę. Będą zszokowani! Czy to nie ekscytujące? Kocham cię, kochanie. Pamiętaj, jedyną zasadą Drużyny Ciołków jest, że wszyscy musimy być dobrzy. Zgadzasz się?” – pyta Carter swojego syna zza kamery, podczas gdy siedzi na kanapie obok matki i entuzjastycznie bawi się papierem do pakowania. No cóż, kto by pomyślał, że główna imprezowiczka i celebrytka z lat 2000 stałaby się dostarczycielem tak uroczego rodzinengo kontentu?

W innym wideo Paris trzyma uroczego maluszka na rękach i pyta, czy będzie opiekował się swoją małą siostrą. Nawiasem mówiąc, niektórzy subskrybenci dosłyszeli wyraźne „Nie” w jego niemowlęcym bełkotaniu. Nie martw się, Phoenix: jeśli coś się stanie, opiekunki się tobą zajmą! Cóż, na pewno twoi rodzice mają wystarczająco dużo zabawek dla każdego.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: