Al Roker wyraża radość z okazji pierwszych Świąt Bożego Narodzenia jako dziadek w wywiadzie ekskluzywnym

Al Roker jest podekscytowany swoimi pierwszymi Świętami Bożego Narodzenia jako dziadek. Rozmawiał z magazynem PEOPLE na wydarzeniu w Nowym Jorku ze swoją żoną Deborah Roberts na temat ich planów z ich 6-miesięczną wnuczką, Sky Clarą Lagą, oraz jej rodzicami, Courtney Roker i Wesley Laga.

Roker, który ma 69 lat, powiedział, że jest podekscytowany nowym wnuczkiem. Z niecierpliwością oczekuje na inne niż zwykle Święta Bożego Narodzenia. Deborah, która ma 63 lata, dodała, że dla nich Boże Narodzenie to przede wszystkim czas rodziny, zwłaszcza że ich rodzina jest rozproszona. Dlatego w tym roku planują kameralne świętowanie.

Al Roker ma córkę o imieniu Courtney, która ma 36 lat, ze swoją pierwszą żoną Alice Bell. Ma także 25-letnią córkę o imieniu Leila i 21-letniego syna o imieniu Nicholas Albert z Deborah.

W listopadzie Al Roker spędził swoje pierwsze Święto Dziękczynienia z Sky i udostępnił rodzinne zdjęcie na Instagramie z Parady Dziękczynienia Macy’s.

Roker wzruszył się, mówiąc o narodzinach Sky w programie Today, mówiąc, że to magiczne doświadczenie. Trzydziestu pięciu lat temu trzymanie wnuczki skłoniło go do przemyśleń o trzymaniu w ramionach jej mamy.

Te Święta Bożego Narodzenia są szczególne dla Rokera, ponieważ w zeszłym roku miał problemy zdrowotne podczas świąt. Opublikował w zeszłym roku zdjęcie swojej rodziny w pidżamach z Peanuts, świętujących razem Boże Narodzenie. Jest wdzięczny za swoje zdrowie w tym roku i życzy wszystkim Wesołych Świąt.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: