Fani Taylor Swift skrytykowali Olivię Wilde: o co chodzi.

Nad Hollywood zaczęły się zbierać czarne chmury, a burza szykuje się do wybuchu, czyli kolejny skandal z udziałem gwiazdy. Tym razem kot przeciął się między piosenkarką Taylor Swift a aktorką Olivią Wilde, która dzień wcześniej udostępniła jeden tweet na zakazanej platformie z następującą treścią: „Byłoby lepiej, gdyby Taylor Swift spotkała naukowca zajmującego się zmianami klimatycznymi”. Wyjaśnijmy, o co chodzi.

Ostatnio imię tej wokalistki często pojawiało się na pierwszych stronach brukowców z powodu jej nowego romansu z Travisem Kelce, amerykańskim zawodnikiem futbolu amerykańskiego z New York Jets. Nie tylko fani Taylor rozmawiają nieustannie o jej chłopaku, ale także działacze ekologiczni podejrzewają ją o celowe prowadzenie romansu z zawodnikiem, dzięki czemu rzekomo udało jej się odwrócić uwagę od prywatnych lotów prywatnym odrzutowcem (wcześniej zarzucano celebrytce, że jej uzależnienie od podróży zanieczyszcza planetę zbyt mocno: jej samolot, twierdzili oburzeni, emituje tony dwutlenku węgla). Uważamy, że Olivia, równie zaniepokojona stanem planety, nie mogła przejść obojętnie obok takiego żartu. No cóż, Swifties też nie pozostali z boku.

Fani Taylor zaatakowali Wilde krytyką i nie zapomnieli przypomnieć, że Harry Styles, z którym obie gwiazdy miały romans w różnych okresach, nie ma stopnia naukowego i nie jest nie wiadomo jakim ekspertem.

„Chyba randkowała z Harrym Stylesem, czy czegoś nie zrozumiałem?” „Rozumiem, ale… Kto to jest Olivia Wilde, żeby wygłaszać takie bzdury?! Nie pamiętam, żeby Harry Styles naprawiał warstwę ozonową, kiedy byli razem,” „Mam dość Olivii Wilde. Myśli, że jest większa, niż naprawdę jest,” „Olivia Wilde powinna była po prostu milczeć… Ile razy leciała za granicę, żeby odwiedzić swoje dzieci, a zwłaszcza, żeby spotkać się z Harrym… Odcisk węglowy był duży,” pisali użytkownicy w internecie.

Dotąd nie pojawiła się odpowiedź samej Taylor Swift, co nie jest zaskakujące, biorąc pod uwagę, że jej cukierkowy okres z piłkarzem jest w pełni rozwinięty. Ale poczekamy… Jeszcze ciekawsze jest, co sądzi o tym Harry Styles, który nieświadomie został wplątany w konflikt ekologiczny po prostu dlatego, że okazał się zbyt uroczy.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet