Hugh Jackman, który niedawno przeszedł przez rozwód, ujawnił swoje bliskie relacje z 31-letnią piosenkarką.

Aktor Hugh Jackman szybko nie smucił się po rozwodzie ze swoją żoną Deborra-Lee Furness. Plotki krążyły, że mimo że miłość między nimi od dawna przerodziła się w silne przyjaźnie, oboje byli załamani i zasmuceni rozstaniem. Jednakże, jak ujawniono dzień wcześniej, pojawiły się interesujące szczegóły. Okazuje się, że Hugh leczył swoje rany w ramionach swojej nowej przyjaciółki, Betty Hu.

Jak ustalił Daily Mail, 31-letnia australijska piosenkarka pop była jedną z nielicznych osób, które były u boku Jackmana podczas jego rozstania z Furness. To prawdopodobnie do niej zrzucił swe gorzkie łzy zrozpaczone 54-letni aktor! Wyjaśnia się, że celebryci zbliżyli się ze względu na wspólną miłość do teatru i marzenie o wspólnym występie w jakimś musicalu. Teraz Hugh nie przegapia produkcji z udziałem swojej przyjaciółki.

Betty, swoją drogą, jest zamężna, więc, wbrew spekulacjom fanów, nie ma tam zapachu romansu. Jednak patrząc na to, ile par hollywoodzkich się rozstało w tym roku, nie możemy być pewni. Od miłości do przyjaźni, jak się okazało na przykładzie Hugh i Deborra-Lee, jest jeden krok (no, albo 27 lat małżeństwa), a w przeciwnym kierunku, jesteśmy pewni, działa szybciej.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet