Bradley Cooper przerwał konferencję prasową poświęconą swojemu filmowi z powodu incydentu w szkole córki.

Znajduje się coraz więcej kandydatów do tytułu „Ojca Roku”. Z Davidem Beckhamem, który po prostu uwielbia swoją córkę Harper, z Kanye Westem, który nawet opuścił swoją żonę Biancę Censori dla spędzenia czasu z córką North, i Bradleyem Cooperem walczą o ten tytuł.

Była dziewczyna aktora, Irina Shayk, generalnie wcześniej powiedziała, że gwiazda „Kawalerskiej imprezy” to idealny ojciec dla ich wspólnej córki Lei, a teraz istnieje szansa, aby to zobaczyć na konkretnym przykładzie. Przedwczoraj Bradley przerwał konferencję prasową poświęconą jego filmowi „Maestro” z powodu telefonu ze szkoły. Najpierw po prostu wyszedł z pomieszczenia, jak informuje Page Six, aby odebrać połączenie, a następnie wrócił i powiedział, że musi odejść. Okazało się, że pielęgniarka ze szkoły próbowała skontaktować się z Bradleym.

Na szczęście nie musiał biegać daleko – szkoła sześcioletniej Lei była 10 minut pieszo od miejsca wydarzenia. Czy coś poważnego się stało, nadal nie jest znane. Ale gdy Cooper opuszczał miejsce, podkreślił, że musi rozwiązać sprawę, którą urzędnicy szkolni nie potrafili załatwić.

Tak nawiasem mówiąc, premiera filmu Bradleya Coopera odbyła się niedawno. A mała Leia była tego dnia obok swojego taty, aby go wesprzeć. Cóż może być urocze niż to?

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: