Kim Kardashian pochwaliła się świątecznym wystrojem swojej rezydencji wartej 60 milionów dolarów – reakcja jej subskrybentów była zaskakująca.

Doceniliśmy już cuda dekoracji noworocznych w wykonaniu krajowych gwiazd – od Oksany Samoilovej i Dzhigana po Zepyura Brutyana i Pavela Priluchnego. Nadszedł czas, aby zagraniczne gwiazdy pochwaliły się swoimi świątecznymi dekoracjami. I tutaj Kim Kardashian oczywiście nie ma konkurencji. Wcześniej w Internecie pojawiło się zdjęcie jej luksusowej i oświetlonej rezydencji – a teraz gwiazda reality show i mama czwórki dzieci postanowiła pochwalić się, jak urządziła swój dom. „Trochę mojego tegorocznego świątecznego wystroju” – skromnie napisała gwiazda na zakazanym portalu społecznościowym.

„Trochę” według Kim to dziesiątki drzew rosnących na terenie jej rezydencji wartej 60 milionów dolarów. Sztuczny śnieg, cały pokryty świecącymi żarówkami… Robi wrażenie – jakby gwiazda osiadła w bajkowym zimowym lesie. Choć można tylko współczuć dekoratorom, którzy każdą gałązkę owinęli modną „rosą” girlandą…
Oczywiście Kim nie ograniczyła się tylko do choinki w domu. Zamontowała aż 15 sztucznych choinek odsypanych śniegiem w przedpokoju i kilka kolejnych w pozostałych pomieszczeniach. Co za zasięg! No cóż, gwiazda przynajmniej nie zawracała sobie głowy pakowaniem prezentów – po prostu poprosiła, aby zawinęły je w białą bawełnianą tkaninę, z której szyje bieliznę i T-shirty jej marki Skims. Ale oryginalne!

Jednak wielu subskrybentów nie doceniło wysiłków Kima, zauważając, że pompatyczny wystrój wyglądał nudno i wcale nie przytulnie. „Dom jest zimny jak Twoja dusza”, „Wystrój pokazuje, jak pusta jest w środku ta kobieta”, „Czy w tym domu naprawdę mieszkają ludzie?”, „Gdzie są zabawki? Czy tu mieszkają dzieci?”, „Bogaty, wygląda pięknie, ale pusty i samotny” – wyrażali swoje opinie użytkownicy. I z jakiegoś powodu od razu przypomnieliśmy sobie, że najstarsza córka gwiazdy telewizyjnej North nazywa swoją rezydencję brzydką i ogólnie marzy o przeprowadzce do skromnego mieszkania z tatą Kanye.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet