Dlaczego wszyscy są pewni, że Kate Middleton jest w ciąży po raz czwarty?

Jak się dowiedziano, jednym z głównych tematów dyskusji w Internecie dzisiaj było możliwe czwarte ciążę Kate Middleton. Jednocześnie fani są całkowicie pewni, że niedługo powinni się spodziewać oficjalnego komentarza z pałacu. Ale jaki był powód takich rozmów i dlaczego pojawienie się kolejnego dziedzica jest dość logiczne, dowiesz się u nas w ciągu najbliższych kilku minut.

Czwarta ciąża Kate Middleton

Być może czwarta ciąża Kate Middleton martwi lojalnych fanów brytyjskiej rodziny królewskiej od kilku lat. Co więcej, użytkownicy Internetu próbowali znaleźć najmniejsze potwierdzenie swoich przypuszczeń. Ale lata mijały, a plotki pozostawały plotkami. Jednak tym razem wszystko wydaje się być poważne.

Rzecz w tym, że teraz fani brytyjskiej rodziny królewskiej mają fakt, choć niepotwierdzony. Otóż ich zdaniem Kate Middleton zdradziła swoją ciążę podczas ostatniej kolacji. Tak więc księżna, wraz z mężem, królem Karolem i królową Camillą, wzięła udział w uroczystym przyjęciu korpusu dyplomatycznego. Nawiasem mówiąc, samo wydarzenie miało miejsce w Pałacu Buckingham. I oczywiście nie mogło obejść się bez wspólnej fotografii.

Warto zauważyć, że Kate mimowolnie podkreśliła swój zaokrąglony brzuch rękami. Sytuację podkreśliła różowozłotą sukienką. Nawiasem mówiąc, jego żona księcia Williama nosiła na ślubie jordańskiego księcia Husajna. Ceremonia ślubna, jak wiecie, odbyła się latem 2023 roku. Jednak Księżna Cambridge nie mogła sobie odmówić przyjemności noszenia tych samych kolczyków, butów, a nawet diademu, które wybrała na ślub jordańskiego księcia.

Fani oczekują nowych przyjść

Co ciekawe, sama diadem Love Knots ma głębszą historię. Oczywiście, zdobienie to znasz przede wszystkim dzięki księżnej Dianie. To ona nosiła Love Knots najczęściej, choć denerwował ją dźwięk wiszących diamentów i perł. Pierwotnie ten diadem należał do królowej Mary, żony Jerzego V. Później nosiła go również Elżbieta II.

Warto również zauważyć kolczyki Greville Chandelier. Otóż są one również częścią dziedzictwa Elżbiety II. Ozdoba była prezentem ślubnym dla zmarłej królowej od jej rodziców, Jerzego VI i Elżbiety. I co ciekawe, to właśnie te kolczyki pozostały najdroższe dla monarchy przez całe jej życie.

A co z czwartą ciążą Kate Middleton, pytasz? W rzeczywistości wszystko tutaj jest niewiarygodnie proste. W końcu wszyscy wiedzą, że Księżna Walii uważała Elżbietę II za swoją główną rolę wzorcową. Królowa miała czworo dzieci. W rezultacie fani brytyjskiej rodziny królewskiej słusznie oczekują nowego dodatku do rodziny księcia Williama. Ale oczywiście teraz musimy tylko czekać na oficjalny komentarz prosto z pałacu.

Myślisz, że Kate Middleton jest naprawdę w ciąży po raz czwarty? Czy będzie to chłopiec? A może powinniśmy przygotować się na przyjście dziewczynki? Podziel się swoimi myślami w komentarzach.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: