Bianca Censori wyszła publicznie z zabawkowym kotem – fani są pewni, że naśmiewa się z Kim Kardashian.

Przysłowie mówi: „Z kimkolwiek się dogadasz, staniesz się bogatszy”. A jeśli ktoś jeszcze wątpi w jego prawdziwość, polecamy przyjrzeć się parze Kanye Westa i jego ukochanej Bianca Censori. Będąc w związku z raperem, nie traciła czasu i nauczyła się od niego nie tylko specyficznego sposobu ubierania się, ale także sztuki wyrafinowanego trollingu.

Któregoś dnia Bianca pojawiła się w swoim zwykłym, odkrywczym wyglądzie. Niewiele osób jednak zdążyło na to spojrzeć, gdyż Censori zakrył wszystkie soczyste części dużym zabawkowym kotem. I tu zaczyna się zabawa!

Fani są pewni, że wybór takiego dodatku to próba ośmieszenia byłej żony jej męża Kanye, Kim Kardashian, która właśnie w tym roku została zaatakowana przez kota Karla Lagerfelda, Shuppeta. Przygotowując się do Met Gali, Kim wpadła na pomysł chodzenia po dywanie w towarzystwie zwierzaka, ale Shuppetowi nie spodobał się ten plan i nie była zbyt przyjacielska w stosunku do celebrytów. W przeciwieństwie do tego kota, zabawka Bianki okazała się znacznie milsza.

Fani nie są zadowoleni z tego, co widzą: niektórzy podejrzewają, że to tylko sprytne sztuczki Kanye, inni po prostu zalecają, aby Bianca zwróciła się o pomoc do specjalisty. Tak czy inaczej, po takim wybuchu relacje między Biancą i Kanye nie wydają się nikomu zdrowe. „Coś jest z nimi poważnie nie tak” – napisał zaniepokojony czytelnik Daily Mail.

Nie ośmielamy się oceniać adekwatności romansu Censori z Westem, ale nie wykluczamy, że ta dwójka po prostu nadaje na tych samych falach i czerpie ogromną przyjemność z robienia czegoś, co przekracza wszelkie granice.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet