„Boję się”. Paris Hilton nie wiedziała, jak zmieniać pieluchy swojego syna po urodzeniu.

W ostatnich dniach Internet aktywnie dyskutuje o niedawnych przyznaniach popularnej celebrytki i głównej bohaterki reality show „Paris in Love”. Otóż Paris Hilton nie wiedziała, jak zmieniać pieluchy swojego pierworodnego syna Phoenixa. Co więcej, gwiazda po prostu nie chciała zajmować się tego rodzaju obowiązkami. Ale po kolei.

Bezpieczeństwo i strach

Nie jest tajemnicą, że rok 2023 stał się niesamowicie intensywnym rokiem dla rodziny Paris Hilton. Na początku roku celebrytka i jej mąż Carter Reum zostali rodzicami. Dzięki usługom surogatki przyszło na świat ich pierworodne dziecko, Phoenix. A pod koniec roku przyszła na świat dziewczynka, London. I co ważne, córkę modelki i biznesmena również nosiła surogatka.

Warto zaznaczyć, że Paris otwarcie obawiała się porodu. W jednym z ostatnich wywiadów celebrytka powiedziała, że głównym czynnikiem był aspekt bezpieczeństwa. „Kiedy idziemy na targi, to jedno, gdy ktoś zatrzymuje się i prosi Paris o zdjęcie. To zupełnie coś innego z dzieckiem w wózku”, przyznał Reum w rozmowie z dziennikarzami.

Banalny strach również odegrał znaczącą rolę w decyzji modelki ze świata mody o powierzeniu opieki surogatkom. Otóż od nastoletnich lat Hilton cierpi na ataki paniki podczas wizyt u lekarzy. W rezultacie celebrytka obawiała się, że samo noszenie dziecka mogłoby mieć negatywny wpływ na jego zdrowie.

Paris Hilton nie umiała zmieniać pieluch

Jednak to zdecydowanie nie ostatnia rzecz, z której gwiazda wybrała się zrezygnować. Otóż Paris Hilton nie wiedziała, jak zmieniać pieluchy w pierwszym miesiącu życia Phoenixa. Prawda wyszła na jaw w jednym z odcinków reality show „Paris in Love”. W pewnym momencie celebrytka musiała zmienić pieluchę swojego synka. Niestety, gwiazda jedynie się pogubiła, nie wiedząc, od czego zacząć.

Warto jednak zaznaczyć, że ostatecznie 42-letnia gwiazda nauczyła się tego zajęcia. Ale nie mogło to się odbyć bez pomocy niani i siostry. „Okej, boję się. Powiedziałam, że nie zrobię tego w moje urodziny. Ale zrobię to dla ciebie. Wszystko dla Phoenixa”, Hilton podzieliła się swoimi emocjami z zauważalnym nerwem.

I, jak można się domyślić, Internet natychmiast zaczął naśmiewać się z celebrytki. Jak to, jaka to matka, jeśli nie potrafi nawet zmieniać pieluch? Co więcej, wielu uważa, że dzieci dla Paris to nic więcej niż kolejna okazja do zwiększenia dochodów. Ale czy to naprawdę prawda? Czy pieluchy są naprawdę tym, co czyni matkę? Podziel się swoją opinią na ten temat w komentarzach. Porozmawiajmy o tym razem.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet