„Brakuje elegancji, zadbania i księżniczkowego wyglądu”. Dlaczego córka Jennifer Lopez znowu spotkała się z krytyką od fanów.

Jennifer Lopez i Ben Affleck mogą otrzymać gratulacje z okazji wprowadzenia się do nowego domu. Zakupili duży dom w elitarnej dzielnicy Bel Air w Los Angeles i zaczęli go powoli wyposażać. Jednak to nie ich ogromna posiadłość z 10 sypialniami i 17 łazienkami budzi większe zdziwienie u fanów. Więcej uwagi poświęcają rozmowom na temat córki J.Lo z jej byłym mężem, Marcem Anthonym. Córka Jennifer Lopez, Emma, która wcześniej nie miała żadnych pretensji do roli trudnej nastolatki, zaczęła teraz utwierdzać się w tej pozycji. Co więcej, większość fanów Lopez, na pierwszy rzut oka na nowych fotografiach paparazzi, z jakiegoś powodu myśli, że obok Jennifer jest jej syn Maximilian, a nie Emma!

Córka Jennifer Lopez, Emma, wywołała burzę wśród fanów J.Lo

Ostatnio paparazzi przyłapali Jennifer Lopez i jej córkę w sklepie meblowym w Kalifornii. Wygląda na to, że gwiazda szukała czegoś do swojego nowego domu. Jednak kwestia mebli okazała się nie tak interesująca jak dyskusje na temat 14-letniej Emmy.

„Nie wygląda jak 14-letnia dziewczyna, wygląda jak 14-letni chłopak”, „Brakuje elegancji, zadbania, księżniczkowego wyglądu, jeśli chcesz. Na początku myślałem, że to syn, potem przeczytałem, że to córka”, „Dziewczyna powinna być dziewczyną, a chłopak chłopakiem. Jeśli na odwrót, to już nie jest normalne”, „Na tym zdjęciu dziewczyna wygląda jak brzydki chłopiec, fakt”, „Córka wygląda jak 69-letnia babcia na ulicach Tel Awiwu. Jej nos, jej głupi fryzjer i idiotyczny kształt okularów zrobiły z niej to”, „Dlaczego dzieci gwiazd zawsze wyglądają, jakby były w jakimś kryzysie, mając takie możliwości”, Emma została już zasypywana komentarzami w internecie.

Być może ta reakcja wynika z faktu, że niedawno dla wszystkich swoich fanów Emma wyglądała jak mała dziewczynka kochająca różowe sukienki, tęcze i jednorożce. Ale trochę dorosła, Emma postanowiła zmienić swój styl. I ludzie, którzy są przyzwyczajeni do myślenia stereotypami, po prostu nie mogli spokojnie tego zaakceptować. Tak, córka J.Lo kiedyś była uroczym dzieckiem, przypominającym mięciutkiego kociaka, którego chce się wziąć na ręce i przytulić. Ale dziewczyna, jak można się spodziewać, rośnie i się zmienia. Ale to samo dzieje się z kotkami: rosną i uczą się używać swoich pazurów. Tak więc w zasadzie nie ma niczego zaskakującego w reinkarnacji Emmy.

Wielu fanów stanęło w obronie córki Jennifer Lopez

Nie wszyscy byli tak krytyczni wobec wyglądu Emmy. Wielu wyraziło opinię, że nastolatka po prostu szuka swojego stylu i ubiera się tak, jak czuje się komfortowo w danym momencie. „W tym wieku nastolatkowie często ubierają się w ten sposób”, „Czy dżinsy i sweter to ściśle męskie ubranie?”, „Myślicie stereotypami. Wiele dzieci gwiazd wygląda tak. Ta dziewczyna po prostu nie pasuje do waszych standardów piękna”, „Nastolatki teraz mają taki styl. Czują się w tym komfortowo”, „Co, ma iść do sklepu meblowego z mamą w sukni Rapunzel?”, piszą użytkownicy, zdumieni, że inni nie oszczędzają słów, dyskutując o 14-letniej dziewczynie.

Choć Jennifer Lopez zazwyczaj prezentuje się kobieco, nie oznacza to, że jej córka będzie ją kopiować we wszystkim. JLo, swoją drogą, przyszła do sklepu meblowego w sukience Zimmermann z jaskrawym kwiatowym nadrukiem. Artystka uzupełniła swój wygląd beżowymi sandałami. Jednak jesteśmy pewni, że takie różnice w stylu matki i córki nie przeszkodziły im w załatwieniu swoich spraw w sklepie.

JLo i Ben Affleck aktywnie spędzają czas z dziećmi drugiego małżonka

Jennifer i Ben nie mają jeszcze wspólnych dzieci. Ale ze swoich poprzednich małżeństw mają razem pięcioro dzieci: dwoje dla JLo i troje dla Bena. Para nie ma problemów z komunikacją z dziećmi drugiego małżonka. Jennifer chętnie spędza czas z dziećmi Afflecka. Ostatnio, wraz ze swoim partnerem, odebrała syna Bena od Jennifer Garner na lekcje pływania. Myślimy, że w nowej posiadłości gwiazdy będą jeszcze bliżej swoich pasierbów. W domu jest wystarczająco miejsca dla wszystkich. Po prostu mają rodzinne spotkania.

Jasne jest, że Jennifer i Ben bardzo się starają, aby zarówno oni, jak i dzieci czuli się komfortowo, spędzając razem czas. Chcielibyśmy pochwalić parę za to, że nie próbują przekształcać dzieci, pozostawiając im przestrzeń do samowyrażania i samoopanowywania, tak jak w przypadku Emmy.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Jennifer Lopez (@jlo)

Uważasz, że dla 14-letniej dziewczyny jest normalne ubieranie się tak, jak czuje się komfortowo? Nawet jeśli to niewyraźne dżinsy i swetry.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet