Kourtney Kardashian i Travis Barker opublikowali zdjęcia ze swoim synem.

Kourtney Kardashian i Travis Barker podzielili się zdjęciami swojego nowo narodzonego chłopca na mediach społecznościowych 4 listopada.

Para ostrożnie trzyma malucha na zdjęciach, odwracając jego twarz od obiektywu aparatu. „Rocky” to krótka podpisana fotografia, razem z sercem emoji.

Przypomnijmy, że para nazwała swojego pierwszego dziecka razem Rocky Thirteen. Travis ujawnił w wywiadzie, że liczba trzynaście to najlepsza liczba na świecie, a Rocky to najlepszy przydomek bokserski na świecie. Rocky George był również imieniem gitarzysty zespołu Suicidal Tendencies.

Travis ma jeszcze dwoje dzieci i jedną pasierbicę z byłą żoną Shanną Moakler, podczas gdy Kourtney ma troje dzieci z byłym partnerem Scottem Disickiem.

W czerwcu ujawniono, że osobowość telewizyjna spodziewa się drugiego dziecka. Kardashian ogłosiła to na koncercie Blink-182, gdzie Barker gra na perkusji. Ciąża Courtney nie była łatwa: we wrześniu trafiła do szpitala i przeszła operację, podczas której lekarze uratowali życie jej nienarodzonemu synowi. Kardashian omówiła później zdarzenie szczegółowo w wywiadzie dla Vanity Fair.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet