Matt Damon szczerze opowiedział o tym, jak Jennifer Lopez traktuje jego najlepszego przyjaciela, Bena Afflecka.

Dosłownie każde publiczne wystąpienie Bena Afflecka i Jennifer Lopez podlega bezlitosnej krytyce w Internecie. Jeszcze kilka dni temu komentatorzy szydzili z ich śmiesznego całusa i nietypowej stylizacji Jen. Czasami ma się nawet wrażenie, że ta luksusowa para ma znacznie więcej przeciwników niż szczerych fanów. I zaskakująco, Matt Damon, najbliższy przyjaciel Bena, również znalazł się w gronie sceptyków.

„Matt miał poważne wątpliwości co do Bennifer 2.0 od samego początku”, powiedział informator bliski gwiazd Hollywood dla magazynu OK!. „Próbował publicznie wspierać Bena, ale w rzeczywistości nie podoba mu się sposób, w jaki J.Lo traktuje jego przyjaciela, i nie może milczeć dłużej”.

Według źródła to, co najbardziej denerwuje Matta, to skłonność Jennifer do kontrolowania swojego męża. „Nie jest tajemnicą, że Ben i JLo ciągle się kłócą. Ona irytuje się nim przy najmniejszym prowokacji i demonstruje swoje niezadowolenie na każdy możliwy sposób. Oczywiście_coś_musi_się_zmienić. Ale kiedy_Matt_zaczął_udzielać_porad_Benowi, ten po prostu wybuchł. Czuję_się_jakby_historia_się_powtarzała, ponieważ 20 lat temu_przestali_rozmawiać_z_tego_samego_powodu” – powiedział informator.

Ze względu na te napięcia, relacje między przyjaciółmi zaczynają już pękać. „Ale Matt nie może milczeć, nawet jeśli to oznacza oddalenie się od Bena. Ma dość tego, że Affleck pozuje na czerwonych dywanach dzień po dniu jako dodatek J.Lo. „Nie może patrzeć, jak ona pozbawia jego przyjaciela jego męskości” – podsumował informator.

Wygląda na to, że rzeczy naprawdę zaczynają się komplikować. Oczywiście mamy nadzieję, że opinia najlepszego przyjaciela nie doprowadzi do konfliktu między małżonkami. Ale nie chcielibyśmy też widzieć wrogości między Mattem a Benem: przecież aktorzy są przyjaciółmi od dziecka. Proponujemy rozwiązanie wszelkich problemów w przyjacielski sposób – jak zwykle, na parkingu McDonald’s.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet