Dziewczyna była prześladowana z powodu pieprzyka, ale została modelką.

Idź naprzód, bez względu na wszystko!

Współcześnie branża modowa nie jest ograniczona standardami urody, zawsze jest otwarta na nowe, niepowtarzalne pomysły i stylizacje.

Mariana Mendes jest tego dowodem. Jest bardzo piękną i wyjątkową modelką. Ale w większości przypadków ludzie zwracają uwagę bezpośrednio na duży pieprzyk na jej twarzy. Ta naturalna cecha nie psuje jej jednak urody i atrakcyjności.

Mariana bierze udział w sesjach zdjęciowych do magazynów, uczestniczy w różnych pokazach mody, aby udowodnić społeczeństwu, że nikt na tym świecie nie jest doskonały. Każda z nas jest piękna na swój sposób.

Dzieciństwo Mariany było prawdopodobnie najgorszym okresem w życiu dziewczynki.

Koledzy z klasy, rówieśnicy, a nawet zupełnie obcy ludzie naśmiewali się z dziewczynki z powodu jej znamienia. Nadali jej obraźliwe przezwisko i nie przyjmują jej do swoich grup znajomych.

Jednak takie kpiny nigdy nie rozgniewały dziewczyny. Dla swoich rodziców Mariana była prawdziwym aniołem! Jej mama wychowywała Marianę, ucząc ją, aby była życzliwa dla innych ludzi, ale jednocześnie pewna siebie i kochała siebie.

Lekarze zauważyli pieprzyk dziewczynki zaraz po urodzeniu. Choć na początku był niewielki, z biegiem lat powiększył się.

Teraz Mariana jest popularną modelką na Instagramie. Ma tysiące zwolenników, którzy wspierają modelkę na drodze do sukcesu i szczęścia. Często proszą Marianę o radę i traktują ją jako wzór do naśladowania dla siebie. Idź naprzód, bez względu na wszystko!

Mariana chętnie pomaga tym, którzy uważają się za wyrzutków społeczeństwa i cierpią z powodu niestandardowego wyglądu.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet