Wyjątkowy architekt zbudował dom w lesie.

Sztuka przetrwania w dziczy jest bardzo ważna

Urbanizacja stała się zjawiskiem powszechnym w cywilizowanym świecie. Ludność miejska przewyższa populację wiejską i dotyczy to wszystkich części naszego świata. Jednak ludzie nadal dążą do natury, gdzie mogą znaleźć samotność i spokój. Film tego człowieka i liczba jego wyświetleń jest na to świetnym dowodem.

Mężczyzna ten sugeruje zbudowanie małego schroniska w jednym z lasów na Cyprze.

Sztuka przetrwania w dziczy przy użyciu wszelkich dostępnych środków i wiedzy jest przekazywana z pokolenia na pokolenie. Miejmy nadzieję, że przyszłe pokolenia również zaakceptują tę sztukę.

Zmiana środowiska miejskiego na naturalne i spokojniejsze łagodzi stres. A jeśli do tego dołożysz pracę fizyczną i ciekawe zadania przed sobą, będziesz mieć szansę na całkowitą zmianę swojego stresującego trybu życia.

Zadaniem tego człowieka było zbudowanie schronienia, korzystając z tego, co oferuje matka natura.

Do budowy ścian użył suchego drewna i cegieł ze śmietnika. Następnie położył dach na gałęziach i trawie. Aby w domu było ciepło i wygodnie, mężczyzna zbudował w nim kamienny kominek. Sprawił, że było to również wygodne do gotowania.

Dzikie zwierzęta i związane z nimi niebezpieczeństwo sprawiły, że jego pierwsza noc w lesie była niezapomniana. Dzikie świnie niepokoiły się o zbliżający się nowy budynek. Miał na zewnątrz kamerę, która uchwyciła co najmniej 3 dzikie zwierzęta wędrujące po ziemiance.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet