„Niezwykły wygląd”: Mała piękność wyrosła i zadziwia wszystkich swoim nieskazitelnym wyglądem.

Nikt nie wierzył, że to jej naturalny wygląd.

Wszystkie dzieci są najlepsze i najpiękniejsze dla swoich rodziców. Niektórzy rodzice chętnie dzielą się zdjęciami swoich dzieci z innymi, pokazując ich uroczy i piękny wygląd.

To właśnie zrobiła Stephanie. Opublikowała w Internecie pojedyncze zdjęcie swojej córki, a użytkownicy oszaleli na punkcie pięknych oczu dziecka.

Wielu użytkowników miało wątpliwości, czy zdjęcia są naturalne. Myśleli, że Stephanie przerobiła zdjęcie za pomocą filtrów, aby jej córka wyglądała nieskazitelnie. Nie jest to zaskakujące, biorąc pod uwagę, że dziewczyna dosłownie wygląda jak lalka.

Dziewczynka ma na imię Amai i taki jest jej naturalny wygląd – niesamowicie nieprzeciętny i niepowtarzalny.

Jej wyraziste rysy twarzy sprawiają, że wygląd dziewczyny przypomina lalkę i jest nieco nienaturalny. Jedynym sekretem nienaturalnego piękna Amai są jej geny rasy mieszanej. Jej mama jest Łotyszką, a ojciec Afroamerykaninem. Jak wiadomo, Metysi są zawsze bardzo piękni.

Stephanie ujawniła, że ​​rzęsy Amai są bardzo gęste i długie od chwili jej narodzin.

Stephanie opublikowała nawet wideo z małą dziewczynką, próbując udowodnić wszystkim, że nigdy nie używała żadnych filtrów, aby zmienić swój wygląd. Na szczęście wideo pomogło ludziom uwierzyć, że miała rację.

Stephanie ma na Instagramie ponad 100 tys. obserwujących, którzy śledzą rozwój dziewczynki na przestrzeni lat.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: