Szczupła 54-letnia Renee Zellweger wystąpiła i rozczarowała publiczność swoim wyglądem.

Kiedyś 54-letnia Renee Zellweger oburzyła już opinię publiczną nieudaną próbą metamorfozy – kilka lat temu opinia publiczna oskarżyła ją o nadużywanie operacji plastycznych, co rzekomo zrujnowało jej wyjątkowe, zezowane spojrzenie. Potem na ekranie Bridget Jones odzyskała zapał, a zdjęcia, na których aktorka była po prostu nie do poznania, odeszły w przeszłość.

Jednak pewnego dnia gwiazda poszła na spacer bez makijażu i została przyłapana przez zwinnych paparazzi – zdjęcia rozczarowały jej fanów. I choć nie sposób nie zauważyć na zdjęciach, jak szczuplejsza stała się gwiazda, w internecie krytycy wciąż nie byli zadowoleni z jej wyglądu. Chodzi o usta aktorki, które wyraźnie wyglądają nieco inaczej niż na poprzednich zdjęciach – twierdzą czytelnicy Daily Mail. Są pewni: ze względu na zbliżający się ślub  Zellweger stara się wyglądać młodziej i skoro odmówiła makijażu, to zdecydowanie nie mogła oprzeć się zabiegom kosmetycznym.

„Wydęte usta mówią po prostu: „Zobacz, jaka jestem młoda”, „Bez makijażu, ale z pełnym botoksem” – hejterzy byli oburzeni.

Innym nie spodobał się nakrycie głowy celebrytki, z którym najwyraźniej rzadko się rozstaje wychodząc na deptak. Fotelowi eksperci potępili ją ich zdaniem za tak głupi wizerunek, a szczególnie bezlitośni zalecali, aby jej chłopak uciekł od kochanka, zanim będzie za późno.

Na szczęście byli tacy, których Renee Zellweger zawsze kocha – z lekko wydętymi ustami i dziwną czapką z daszkiem. Stanęli w obronie aktorki i zalecili innym przyjrzenie się jej bliżej: wygląda w sam raz na swój wiek i nie można temu zaprzeczyć.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet