Wszyscy byli oszołomieni: Jennifer Lopez przyszła na spotkanie rodziców w szkole w spektakularnej kreacji.

Każde pojawienie się Jennifer Lopez jest szczęściem dla fanów. I nie mówimy tylko o wyjściu na scenę czy na czerwony dywan. Piosenkarka wygląda szykownie nawet rozwiązując codzienne problemy w swobodnych stylizacjach. Teraz JLo poświęca się wyborowi nowej szkoły dla swoich dzieci, ponieważ jej związek z Benem Affleckiem szybko się rozwija. Piosenkarka w  efektownej kreacji wybrała się na inspekcję potencjalnej szkoły dla swojego syna  . Fani oczywiście widzieli już, jak Jennifer Lopez wygląda w dżinsach. Ale nowy wygląd popowej divy na tym zdjęciu stał się kolejnym błyskiem.

Jennifer Lopez chodziła do szkoły w dżinsach

Wiele kobiet marzy o figurze Jennifer Lopez. Bez wątpienia te  kształty klepsydry  przyciągają również mężczyzn. A gdyby wszystkie matki na spotkaniach rodziców i nauczycieli wyglądały jak J. Lo, to ojcowie zaczęliby bardziej pilnie monitorować postępy swoich dzieci i częściej uczęszczaliby na spotkania.

Piosenkarka obecnie aktywnie poszukuje szkół dla dzieci w Santa Monica. W końcu planuje przeprowadzić się z Miami do Kalifornii. Do szkoły Jennifer Lopez wybrała strój swobodny – swobodny, wygodny strój. To prawda, że ​​\u200b\u200bubrania piosenkarza zaczęły lśnić zupełnie innymi kolorami. Obcisłe dżinsy i czarny obcisły golf skutecznie  podkreśliły figurę Jennifer  .

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Gloria 💫 (@gloriajlover)

Dodatki  też zrobiły swoje: czarna torebka Birkin w krokodyla skórę, pasujący pasek Chanel i okulary przeciwsłoneczne. Wykończeniem są niebieskie zamszowe czółenka. Rezultatem był dyskretny, ale jednocześnie dość jasny obraz. Niewątpliwie oczy wszystkich były skupione na piosenkarzu. To niesamowite, jak Jennifer Lopez, nawet w dżinsach, nawet w eleganckiej sukience, nawet w kostiumie scenicznym, potrafi wyglądać oszałamiająco.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Jennifer Lopez (@jlo)

Wygląd JLo w dżinsach został doceniony w Internecie

Fani  aktywnie komentują  publiczne pojawienie się divy popu. Wielu podziwia postać artysty. „Zazdrość w milczeniu! Mieć takie formy w wieku 52 lat! Co więcej, pod warunkiem, że ma bardzo skłonność do nadwagi. Pracuj i jeszcze raz pracuj nad sobą, nad swoim ciałem. Jest tam siłownia pięć razy w tygodniu. Ale jesteśmy leniwi i lubimy dobrze zjeść”, „Piękno! Jest świetna, dba o swoje ciało i wygląd, wygląda przepięknie. Szacunek  ” – piszą podziwiając fanów.

Co prawda, jak zwykle, nie obyło się bez  krytyki  . „Obrzydliwe dżinsy. I nie robią nic z nogami, jeśli są z natury krzywe.” „Dlaczego idealizujesz jej sylwetkę? Latynos, bez nóg, z niskim tyłkiem. Nie mylić młodzieży. Niech szukają własnego piękna.”

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Jennifer Lopez (@jlo)

Po czyjej jesteś stronie? Czy podoba Ci się wygląd Jennifer Lopez w dżinsach?

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: