W Internecie pojawiło się pierwsze ujęcie z filmu biograficznego o Michaelu Jacksonie – fani Króla Popu są w szoku.

Fani Michaela Jacksona na całym świecie czekają na premierę filmu biograficznego o swoim idolu. Premiera filmu pt. „Michael” planowana jest na rok 2025.  Główną rolę otrzymał 26-letni Jafar, syn starszego brata króla popu Jermaine’a Jacksona.

Młody człowiek, podobnie jak jego zmarły krewny, związał swoje życie ze sceną. Swój pierwszy singiel wydał w 2019 roku.  To właśnie Jafar zachwycił fanów swojego słynnego wujka. Na jego koncie na Instagramie pojawiło się nowe ujęcie z nadchodzącego filmu biograficznego o Michaelu Jacksonie.
Publikacja w niecałe 24 godziny zebrała ponad 66 tysięcy polubień i ponad 3 tysiące pozytywnych komentarzy. Wielbiciele twórczości Jacksona byli zachwyceni umiejętnością transformacji jego siostrzeńca. „Twój wujek byłby z ciebie taki dumny!”, „O mój Boże. Jak to jest możliwe? Dziękuję, Jafar!”, „Nie możemy się tego doczekać!”, „To nie jest łatwe zadanie, ale Jafar wykonał świetną robotę”, „Wspaniałe podobieństwo!”, „Założę się, że twój wujek uśmiecha się teraz z nieba ” – wzruszyli internauci. A to reakcja na tylko jeden kadr i to, co będzie po premierze…
Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet