„Przemiana samolotu w dom”: niesamowita przemiana Jo Ann Ussery

Ludzie zaczynają budować domy z autobusów, małych domów i kontenerów transportowych, ponieważ są tańsze i można je dostosować.

Ale kobieta o imieniu Jo Ann Ussery zrobiła to dawno temu. W 1993 roku jej dom w Mississippi został zniszczony, a ona nie miała dużo pieniędzy.

Jej szwagier Bob, który pracuje przy samolotach, zasugerował, aby zamieszkali w starym samolocie. Pomysł spodobał jej się i znaleźli Boeinga 727 za 2000 dolarów. Nazwała go „Małym Trumpem”, ponieważ Donald Trump miał podobny samolot. Wydała na naprawę około 30 000 dolarów.

Aby utrzymać go na miejscu, umieścili go w pobliżu jeziora na jej posesji. Potem trafiła do domu. Samolot był ogromny, miał trzy sypialnie, kuchnię, salon, a nawet pralnię.

Zamieniła kokpit w fantazyjną łazienkę z dużą wanną. Sprawiła, że ​​poczułeś się, jakbyś unosił się w powietrzu. Fajne jest to, że całą pracę wykonała sama. Mieszkała w nim od 1995 do 1999 roku, po czym urządziła w nim muzeum.

Niestety podczas przenoszenia samolot spadł i uległ zniszczeniu. Ale mamy kilka niesamowitych zdjęć, dzięki którym możemy to zapamiętać.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: