Inspirująca przemiana panny młodej, która przeciwstawiła się krytyce w Internecie.

W kwestiach osobistych preferencji ludzie często mają odmienne zdanie. Dzieje się tak dlatego, że to, co jedna osoba uważa za piękne, innej nie.

Kilka lat temu rosyjska para udostępniła w mediach społecznościowych zdjęcia ze swojego ślubu. Nie spodziewali się, że te zdjęcia z nieoczekiwanych powodów staną się tak popularne. Niektórzy ludzie uznali wygląd panny młodej za zabawny, ponieważ była większa od pana młodego. Skutkowało to tym, że w internecie pojawiło się wiele negatywnych komentarzy i żartów na ich temat.

Tylko kilku bliskich przyjaciół i członków rodziny pogratulowało parze i wspierało ją. Niestety, nie zabrakło obraźliwych komentarzy. Niektórzy nawet błędnie zakładali, że pan młody poślubia kobietę tylko dlatego, że może być bogata, co nie było prawdą.

To niefortunne wydarzenie miało miejsce około sześć lat temu. Co zaskakujące, zdjęcia są nadal udostępniane, a ludzie nawet teraz nadal zamieszczają złośliwe komentarze.

Niedawno reporter natknął się na wirusowe zdjęcie pary i postanowił sprawdzić, czy nadal są razem. Odkrył, że para nadal była głęboko w sobie zakochana, tak samo jak wtedy, gdy się pobrali. Zaskoczyło go jednak to, jak bardzo zmieniła się ta kobieta, odkąd udostępniono jej zdjęcie jako „najbrzydsza panna młoda na świecie”.

Dziś prawie byście jej nie poznali. Dużo schudła, zmieniła fryzurę i ma inne wyczucie mody.

Niewiele osób może powiedzieć, że przeszło w swoim życiu tak wielką przemianę. Osiągnięcie czegoś takiego wymaga niesamowitego poświęcenia.

Nie wiemy, co ją skłoniło do tej zmiany. Niektórzy uważają, że mogła to być wina mediów społecznościowych, mimo że mąż kochał ją taką, jaka była.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: