„Dom marzeń ucznia”: budowanie niezależności przy ograniczonym budżecie.

Czasami, gdy dzieci dorastają, chcą być same. Same chodzą do sklepów i lubią mieszkać osobno. Ta historia dotyczy tego ucznia. W Wielkiej Brytanii znalezienie domu jest bardzo drogie. Kiedy więc skończył osiemnaście lat, pomyślał o samodzielnym zbudowaniu domu i tak właśnie zrobił.

Skończył szkołę i poszedł na studia. Zawsze marzył o posiadaniu własnego domu. Jednak w Wielkiej Brytanii wielu ludzi nie stać nawet na wynajęcie pokoju, ponieważ jest on bardzo drogi.

W internecie nie ma zbyt wiele informacji, więc trudno. Wziął ramę ze starej przyczepy i wykorzystał materiały pochodzące z recyklingu.

Facet pracował wcześniej na budowie, co pomogło mu udekorować wnętrze. Otrzymał także bezpłatnie resztki materiałów. Do dekoracji wnętrz wykorzystał stare deski.

Dom ma dwa poziomy. Na pierwszym piętrze znajduje się salon z sofą, mała kuchnia i część mebli. Zbudował nawet łazienkę. Dom posiada szklane drzwi i duże okno, które wpuszcza dużo światła. Na górze jest też sypialnia z oknem.

Wykonanie całej tej pracy zajęło mu trzy lata i 8 000 dolarów. Oczywiście jest bardzo zadowolony z tego, co osiągnął i w końcu dostał to, czego chciał.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: