Cicha nastolatka triumfuje w szkolnym pokazie talentów z tańcem „Billie Jean”.

Pokazy talentów w szkołach średnich to dla uczniów świetny sposób na pokazanie swoich talentów, nawet jeśli niektórzy uczniowie mogą czuć się tym nieco zdenerwowani. Jeden z chłopców o imieniu Brett Nichols zaskoczył wszystkich, tańcząc do utworu „Billie Jean” Michaela Jacksona. Niesamowicie dobrze naśladował ruchy tańca klasycznego Michaela Jacksona, prawie jakby sam był Królem Popu.

Kiedy Brett wszedł na scenę w swoim czarnym garniturze, kapeluszu, białej koszuli i białych skarpetkach, publiczność nie mogła przestać klaskać. Tańcząc do muzyki, zrobił doskonałe wrażenie Michaela Jacksona.

Zadziwiające, z jaką łatwością wykonał układ taneczny, sprawiając wrażenie, jakby unosił się w powietrzu, zamiast dotykać ziemi. Jest tak dobry, że wydaje się, że robił to już milion razy wcześniej.

Miliony ludzi oglądało niesamowite umiejętności taneczne Bretta, a zwłaszcza jego spacer po księżycu, który nie jest czymś, co można zobaczyć na co dzień. Aby wykonać te ruchy, potrzebujesz zarówno talentu, jak i odwagi.

Po swoim pierwszym występie w Pitman High School w Turlock w Kalifornii Brett mógł pokazać swój talent w programach telewizyjnych takich jak The View, NBC, CNN i ABC News. Koncertował nawet z grupami składającymi hołd Michaelowi Jacksonowi.

To wzruszające, jak obecność Michaela Jacksona wciąż można odczuć poprzez jego piosenki i ludzi takich jak Brett, którzy czerpią inspirację z jego twórczości.

Będziesz zaskoczony, gdy obejrzysz ten film przedstawiający niesamowity występ Bretta. Wykonanie tych ruchów wymaga niezwykłych umiejętności tanecznych.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: