„Szwedzki „paryjski zakątek”: małe mieszkanie, o którym marzy każdy

Przed wejściem do tego domu nikt nie wiedział, jakie to niesamowite! Szwedzka gospodyni domowa pokazała swoje 19-metrowe mieszkanie i zadziwiła wszystkich!

Kobieta nazywa dziś swój mały dom „swoim paryskim zakątkiem”. Co zaskakujące, ma zaledwie 19 metrów kwadratowych, a został zaprojektowany w stylu paryskim, nadając mu niepowtarzalny klimat. Rzuć okiem i powiedz nam co myślisz!

Mieści się w pięciopiętrowym budynku z balkonem, z którego roztacza się fantastyczny widok. Wiele osób marzy o tym, żeby tu zamieszkać.

Mieszkań jest tylko 22 i pomimo niewielkich rozmiarów, każdy z nich jest stylowy i ma wszystko, co potrzebne na co dzień.

Ściany pomalowane są na delikatne, kremowe kolory, dzięki czemu wnętrze nabiera przytulnego charakteru. Niektórzy ludzie mogą nie chcieć zaglądać do środka, bo jest malutki, ale gdy tylko wejdą do środka, wszystko się zmienia.

Każdy najmniejszy szczegół we wnętrzu jest starannie dobrany i zaprojektowany. Na ścianach wiszą obrazy, w tym jeden przedstawiający mapę Paryża, sugerującą, że właściciel kocha miasto miłości.

Każde mieszkanie posiada balkon, na którym można podziwiać piękny widok, porozmawiać z sąsiadami lub po prostu odpocząć.

Spędzenie tu czasu przy gorącej herbacie lub dobrej książce to marzenie, to marzenie. Jest tu także specjalne miejsce na rodzinne spotkania, gdzie można zorganizować grilla i głębokie rozmowy.

Zawsze jest tu słonecznie i wygodnie. Jeśli chodzi o łazienkę, jest mała, ale ma wszystkie niezbędne udogodnienia i wygląda całkiem uroczo.

Jest też wydzielone miejsce do przechowywania wszystkich ubrań.

Nie zapomnij podzielić się z nami swoimi przemyśleniami!

 

 

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: