„Trzy lata transformacji”: kobieta przekształca zabytkowy autobus w przytulny mały dom, uzyskując oszałamiające rezultaty

Trzy lata transformacji: kobieta przekształca zabytkowy autobus w przytulny mały dom, uzyskując oszałamiające rezultaty! 🚌🏡 Odkryj niezwykłą historię pasji, determinacji i kreatywności, która doprowadziła do powstania tego magicznego miejsca. Gotowy na podróż w życie na kołach?

Jessie Lipskin z Asbury Park w stanie New Jersey zawsze lubiła mieszkać na małych przestrzeniach. Dorastała w maleńkim miejscu i nauczyła się utrzymywać porządek i żyć tylko z tym, czego naprawdę potrzebowała, zwłaszcza z sentymentalnymi przedmiotami od rodziny.

Kiedy odkryła pomysł mieszkania w małym domku mobilnym, była podekscytowana. Postanowiła więc zamienić stary autobus w malutki domek na kółkach. Pierwszym krokiem było ubezpieczenie autobusu i zarejestrowanie go jako kampera. Znalazła idealny autobus na eBayu, GMC Commuter Greyhound z 1966 r., i spędziła trzy lata na jego renowacji.

Autobus kosztował ją 7 000 dolarów, ale całkowite wydatki na remont wzrosły do ​​125 000 dolarów. Pomimo kosztów, rezultaty były niesamowite. Autobus, obecnie dom Jessie, ma powierzchnię około 400 stóp kwadratowych i przejechał około 160 000 mil. Wspomniała, że ​​kiedy wchodzi do środka, wydaje się ono jeszcze większe niż jej mieszkanie w Nowym Jorku.

Jessie lubi robić różne rzeczy sama, ale przyznała, że ​​potrzebuje pomocy przy technicznych aspektach remontu. Powiedziała: „Uwielbiam majsterkowanie, ale nie wiem zbyt wiele na temat hydrauliki, elektryki i stolarki potrzebnej do tego projektu”.

Renowacja autobusu wiązała się z pewnymi wyzwaniami, ponieważ jest to pojazd w ruchu. Kąty autobusu i pochyłe okna utrudniały zaprojektowanie układu i wykonanie zakrzywionej obróbki drewna. Jessie musiała uwzględnić ruch autobusu, a poziomy nie były pomocne, ponieważ nachylenie zmienia się w zależności od lokalizacji.

Jessie nadała autobusowi nowoczesny wygląd dzięki świeżej warstwie białej farby. Usunęła siedzenia i sprzedała je restauracji, a następnie starannie zaprojektowała różne obszary sypialni, łazienki i szaf. Największą atrakcją jest kuchnia z dużym blatem, szafkami oraz pokaźnej wielkości zlewem i kuchenką. Wyjaśniła, że ​​wybrała konkretną lodówkę z Home Depot.

W sypialni na tyłach autobusu znajduje się półka na książki i ukryty schowek. Jessie dodała także zrobioną na zamówienie ławkę i upewniła się, że jest wystarczająco dużo miejsca w szafie. W łazience znajduje się wyjątkowa podłoga z drewna mahoniowego z systemem odpływowym umożliwiającym osuszenie wody po prysznicu.

Jessie stanęła jednak przed dużym wyzwaniem – sama nie była w stanie poprowadzić dużego autobusu. Nauczyła się prowadzić w wieku dwudziestu kilku lat, ale nigdy nie nauczyła się jeździć z drążkiem zmiany biegów. Postanowiła więc sprzedać swój wyjątkowy mały autobus domowy za 149 000 dolarów. Wspomniała o nawiązaniu znajomości, które mogłyby prowadzić ręczny autobus o długości 40 stóp bez wspomagania układu kierowniczego.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: