Przemiana brzydkiego kaczątka: odrodzenie domku nad jeziorem

Wyrusz w podróż pełną transformacji, tchnąc nowe życie w „brzydkie kaczątko” domków nad jeziorem. Bądź świadkiem niezwykłego ożywienia uroku i charakteru w tej podnoszącej na duchu opowieści o odnowie. Kliknij link, aby doświadczyć magii.

Zanim

Kiedy Jim i Sandy Barrett osiedlili się w swoim domku w Keego_Harbor z lat 30. XX wieku w stanie Michigan, Sandy opisała go jako „uliczne brzydkie kaczątko”. Rzadka fasada i matowa bocznica przedstawiały niezbyt zachęcający widok, a mimo to postrzegali go jako płótno do stworzenia żywego akcentu, który harmonizował z otoczeniem nad jeziorem.

Po

Wejście: Aby wypełnić lukę między domem a ulicą, przedłużono linię dachu dwuspadowego do przodu o około 3 metry, dopasowując ją do istniejącej fasady i dodano ganek. Dodanie prostych słupków_i_poręczy_ganku, ustawionych pod kątem_w stronę_chodnika, dodało głębi przestrzeni.

Farba: nasycona plażową atmosferą, żywa mieszanka żywego turkusu, wody i bieli zdobi teraz przód, oddając hołd dziedzictwu tego kurortu.

Kształtowanie krajobrazu: Podwórko zastąpiło opuszczoną przestrzeń umierającej trawy, a teraz może poszczycić się wieloletnimi rabatami i drobnymi krzewami, a także chodnikiem wykonanym z kostki zakupionej bezpłatnie od znajomego.

Siding: Decydując się na włókno-cement zamiast dawnej bent_aluminium_siding, Jim i Sandy zainwestowali w trwałość i urok. Gonty w kształcie rybiej łuski zdobią obszar ganku, podczas gdy drewno, sprytnie pomalowane tak, aby naśladowało kratę, zdobi szczyt dachu, dodając mu charakteru.

Okna: Przeniesione na przód domu, okna przyjmują teraz więcej światła słonecznego w porównaniu do ich mniejszych, źle ustawionych poprzedników. Wykończeniem są żaluzje DIY i haczyki zawieszane do łatwego demontażu podczas malowania.

Niedrogie okiennice z desek i listew, wykonane przez Nailing_boards_together, okazały się niedrogim dodatkiem, którego wykonanie kosztowało zaledwie kilka dolarów.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: