„Podnosząca na duchu akcja ratunkowa z sąsiedztwa”: społeczność jednoczy się, aby ożywić dom starszego nauczyciela

Zobacz, jak społeczność jednoczy się, aby ożywić dom starszego nauczyciela! To inspirująca historia akcji ratunkowej z sąsiedztwa, która podnosi na duchu. Kliknij w link i dowiedz się więcej! 🏡🤝

W New Jersey w USA obowiązuje zasada, która mówi, że właściciele nieruchomości muszą utrzymywać swoje domy w dobrym stanie, malując i naprawiając wszystko, aby okolica wyglądała ładnie. Ale niektórzy ludzie nie mogą tego zrobić, albo dlatego, że nie mają wystarczającej ilości pieniędzy, albo dlatego, że się starzeją lub chorują.

Ann Glancy, starsza nauczycielka, nie była w stanie zajmować się domem, ponieważ była coraz starsza.

Jej dom wyglądał na zaniedbany, a ze swojej skromnej emerytury nie miała zbyt dużo pieniędzy, żeby go ciągle remontować.

Na szczęście Ann miała naprawdę miłych sąsiadów. Postanowili zebrać pieniądze i sami wyremontować jej dom. Na początku Ann poczuła się zawstydzona i odmówiła, ale potem dostała dużą karę, której nie była w stanie zapłacić. Więc się zgodziła.

Przyłączyli się przyjaciele sąsiadów i zabrali się do pracy. Współpraca była przyjemna i szybko się skończyła. Całe lato spędzali weekendy na naprawianiu różnych rzeczy. Na koniec dom Ann wyglądał zupełnie inaczej – wymieniono okna, weranda, a na ścianach zamontowano nowe deski.

Osoby, które pomogły Ann, zaprzyjaźniły się z nią i zaczęły regularnie ją odwiedzać. Naprawy kosztowałyby Ann dużo, co najmniej 10 000 dolarów, ale mili sąsiedzi za wszystko zapłacili.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: