Brad Pitt odebrał winiarnię Angelinie Jolie w sądzie

Brad Pitt odbiera winnicę Angelinie Jolie w sądzie! Poznaj najnowszy zwrot akcji w ich toczącej się batalii prawnej i poznaj konsekwencje tej zaskakującej decyzji. Kliknij link, aby być na bieżąco z tą hollywoodzką sagą.

Głośne zwycięstwo prawne Brada Pitta było kolejnym krokiem w długim rozwodzie aktora z Angeliną Jolie. Pitt od dłuższego czasu dzieli majątek ze swoją byłą żoną. Angelina oczywiście na każdym kroku stawia przeszkody swojemu niegdyś ukochanemu mężowi. Jolie często odnosi sukcesy w procesach sądowych, pozostawiając Pitta na lodzie. Ale pewnego dnia Brad  odniósł nieoczekiwane zwycięstwo nad swoją byłą żoną  , zapewniając sobie zasadniczo wygodną starość.

Zwycięstwo Brada Pitta: aktor odebrał mu dawną winnicę

Najdłuższy rozwód

Nadal nie wiadomo dokładnie, dlaczego czarny kot wbiegł między Brada Pitta i Angelinę Jolie. Opinia publiczna wie, że Angie złożyła pozew o rozwód w 2016 roku po  incydencie napaści  na pokładzie prywatnego odrzutowca pary. Mówią jednak, że od 2009 roku w stosunkach Pitta i Jolie nie wszystko układało się gładko.

Tak czy inaczej, dawni kochankowie  zamienili się w zawziętych wrogów  . Ich postępowanie rozwodowe trwało całe siedem lat i tak naprawdę zakończyło się dopiero w 2023 roku. Teraz Pitt i Jolie kwestionują swoje prawa do wcześniej wspólnego majątku i pozywają się w sprawie opieki nad dzieckiem.

Cenna własność

Do niedawna najważniejszą nieruchomością, której Brad i Angelina byli współwłaścicielami, była  winnica we Francji  . W 2008 roku para kupiła ogromną posiadłość z rzędami winogron, malowniczymi krajobrazami i własnym stawem. W tym czasie Jolie i Pitt wciąż marzyli o zakończeniu wspólnej kariery i osiedleniu się we własnym raju we Francji.

Brad początkowo  kupił 60%  winnicy. Angie kupiła pozostałe 40%. Ale w prezencie ślubnym szaleńczo zakochany aktor dał pięknu szóstą swoich akcji za symboliczną sumę jednego euro, wyrównując w ten sposób ich udziały. Następnie Pitt niejednokrotnie żałował tego działania…

Duży jackpot

Po separacji zarówno Pitt, jak i Jolie zgłosili  roszczenia do winnicy.  Brad i Angie są dobrze zorientowani w produkcji wina i mają własne plany dotyczące posiadłości. Aby wyrwać majątek z rąk byłej, artysta postanowił zaprotestować przed sądem przeciwko swojej wieloletniej, pochopnej decyzji.

Angie była oburzona  posunięciem Brada i w przypływie emocji sprzedała swoje aktywa słynnemu potentatowi. Ten pochopny krok ostatecznie wypadł na korzyść Pitta. Jak się okazało, w podpisanych przez parę dokumentach takie transakcje nie były przewidziane. Dzięki temu Pitt zyskał w sądzie dodatkowe argumenty na swoją korzyść.

Teraz  Brad świętuje zwycięstwo  , nawet jeśli nie jest ono ostateczne. Sąd zwrócił aktorowi 10% udziałów, które kiedyś dał Angie. Jolie nie ma zamiaru się wycofać i planuje kontynuować walkę o pozostałe 40%. Niestety, eksperci prawni są przekonani, że nieodwołalny triumf Pitta stał się teraz tylko kwestią czasu.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: