„Uwielbia ciasne przytulanki”: Niedźwiedź polarny, który jest zbyt przywiązany do swojego ludzkiego taty

Słodkie stworzenie mruczy nawet, gdy mężczyzna jest z nim

Zwierzęta hodowlane i ich właścicieli często łączy silna więź. Jest to jednak całkowicie niezwykłe. Niedźwiedź polarny i ten człowiek są nie do odróżnienia od siebie.

W zależności od tego, czy są to samce, czy samice, niedźwiedzie polarne ważą od 1500 do 1000 funtów.

Niezależnie od tego, Mark Dumas i niedźwiedź polarny Agee są w szczególnym związku od 18 lat. Mark uczy zwierzęta pracy w filmach.

Agee zwrócił na siebie uwagę, gdy raz musiał zlokalizować niedźwiedzia polarnego. Agee wychowała się w zoo, gdy miała wtedy zaledwie osiem tygodni.

Matka tego niedźwiedzia polarnego miała jeszcze dziesięć młodych i nie była w stanie się nimi opiekować. Mark podjął decyzję o wyszkoleniu go do filmu. I odnosił w tym sukcesy. Po tym nadal mieli specjalny związek.

Mark powiedział Animal Planet, że po prostu wykonywał swoją pracę, ale kiedy to robił, bardzo się do niej przywiązał. Mark był pewien, że Agee był w nim zakochany, pomimo jego wątpliwości.

Jednak Dawn, jego żona, powiedziała Animal Planet, że jest pewna, że ​​Agee też go kocha. Agee, jak mówi przysłowie, może się irytować, gdy Mark jest rozproszony przez kogoś innego.

Ta para do dziś ma bardzo dobre relacje. Mark twierdził, że Agee nigdy nie sprawiał, że czuł się zagrożony. Ten niedźwiedź polarny mruczy, gdy zbliża się do Marka.

To dlatego, że czuje się przy nim swobodnie. Nie da się ich od siebie oddzielić. Mimo że jest zwierzęciem, Mark ją kocha, a ona musi też kochać jego.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: