Nieprawdopodobne trio: psie odmiany zookeepera Nierozerwalna więź z lwem i tygrysem, przeciwstawienie się oczekiwaniom i urocze serca

Najdziwniejsza, ale najsłodsza przyjaźń ever 🤗🥹

Poznajcie 26-letnią Lakshmi, odważną kobietę, która miała wielkie marzenie: cały czas musiała zmienić się w specjalistę od zwierząt i na szczęście osiągnęła swój cel i teraz pracuje w zoo jako opiekunka.

Uwielbia zwierzęta, więc przebywanie wśród nich to dla niej czysta przyjemność. Nawet ona wysłała swojego ślicznego zwierzaka do 2 dzikich zwierząt, lwa i tygrysa, i teraz łączy ich potężna przyjaźń.

Choć wielu wokół niej opowiada się za jej determinacją, by zostać specjalistką w tej dziedzinie, bynajmniej nie żałuje swojej alternatywy i teraz cieszy się każdą wykonywaną aktywnością.

Ma psa, z którym nie będzie mieszkała sama w domu przez cały dzień, więc odważyła się zabrać go ze sobą do swojego biura i okazało się to o wiele bardziej niesamowite. Jej pies, cukierkowy lew i tygrys stali się nierozłącznymi kumplami. Czerpią przyjemność ze wspólnego spędzania czasu i naprawdę się uwielbiają.

Nie tylko właściciel, ale i wszyscy pracownicy byli zdumieni ich więzią, ponieważ takie problemy zdarzają się rzadko.

Widać, że pies dobrze się z nimi czuje, niezależnie od ich dużej dystynkcji.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: