Niekonwencjonalne kocie wdzięki przechodniów: „zadowolony brodzący” bezpański kot, który nie chce ratunku

Kiedy porządny człowiek postanowił pomóc temu bezpańskiemu kotu, dzwoniąc po grupę ratunkową, został odrzucony z naprawdę humorystycznego powodu 🐱😀

Kiedy widzimy bezpańskiego kota w potrzebie, staramy się pomóc mu w jakikolwiek sposób. Z pewnością jednym z tych „bezpańskich” kotów jest to wspaniałe stworzenie, które wydaje się bezradne i bezbronne. Identycznie zakładają go wszyscy przechodnie, gdy widzą go spacerującego po jezdni całkowicie wilgotnej i zabrudzonej. Jednak tak naprawdę po prostu to lubi, to wszystko.

Kiedy porządny człowiek postanowił mu pomóc i został nazwany grupą ratunkową, został odrzucony i odebrało mu mowę. Pracownicy schroniska wspominali, że kotek nie potrzebuje pomocy: jest zaopatrzony we wszystkie elementy, ma kochających właścicieli domów, którzy zajmują się nim całkowicie. Zabawa z brudną wodą to jego ulubione zajęcie, więc nie ma co się o niego martwić.

Widząc, że różnorodność tego typu osobników jest duża, pracownicy schroniska postanowili wybrać ostrzeżenie na ścianie, w miejscu, w którym jest napisane, że kotka nie należy ratować, więc nie trzeba powoływać grupy ratowniczej.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: