„Tacy okrutni ludzie”: Mężczyzna zauważył, że ktoś wyrzuca torbę ze szczeniakiem w środku

Niedopuszczalne jest pozostawienie zwierzęcia tak bezradnego!

Pewnego dnia podczas spaceru mieszkaniec Gloucester w Anglii zobaczył, jak ktoś wysiada z białej furgonetki i wkłada plastikową torbę do kosza na śmieci.

Osoba podeszła, aby to sprawdzić, ponieważ coś w tym wydawało się dziwne, co dobrze, że tak zrobili. Okazuje się, że to nie był plastikowy worek – to był malutki 8-tygodniowy piesek.

Mężczyzna był zszokowany, gdy odkrył, że szczeniak został wyrzucony jak śmieci. Została szybko zabrana i zabrana do weterynarza, gdzie skontaktowano się z Cotswolds Dogs & Cats Home RSPCA w celu uzyskania pomocy.

Pracownik Cotswolds Dogs & Cats Home, Haley Medlock, stwierdził w komunikacie prasowym: „Biedny Winnie został w okrutny sposób wyrzucony do kosza jak śmieci”.

To naprawdę mnie zaskakuje. Ze względu na deformację jednej z jej przednich nóg, która spowodowała zgięcie łokcia pod kątem i uniemożliwiła jej chodzenie, uważamy, że została porzucona.

Być może nie było jej stać na niezbędną opiekę weterynaryjną lub jej hodowca mógł nie być w stanie sprzedać jej w takim stanie.

W obu przypadkach całkowicie niedopuszczalne jest porzucenie jej i pozostawienie tak bezradnej.

Odkąd została przyjęta przez RSPCA, Winnie doświadczyła kilku ataków oprócz zdeformowanej nogi, którą obecnie badają.

Mimo problemów zdrowotnych jest bardzo wesołym, wesołym szczeniakiem i wszyscy są jej wdzięczni za to, że dostanie jeszcze jedną szansę na życie.

W komunikacie prasowym przybrana matka Winnie, Ebony Poole, skomentowała: „Ona jest taką kochającą zabawę dziewczyną”. Po zabawie ucina sobie dobrą drzemkę, kiedy zwija się na moich kolanach.

Po amputacji zdeformowanej nogi za około 15 tygodni Kubuś będzie wymagał fizjoterapii i hydroterapii, aby pomóc jej przystosować się do życia z trzema nogami.

Ratownicy wydali już dużo pieniędzy na opiekę nad Winnie, ale są gotowi zrobić wszystko. Chcą zapewnić jej jak najlepsze życie po tym wszystkim, co przeszła.

Poole stwierdził: „Ona jest teraz moim największym zmartwieniem i mam nadzieję, że opinia publiczna pomoże nam opiekować się Winnie i pozbyć się zaniedbania, którego już doznała w wieku zaledwie ośmiu tygodni”.

Winnie rzeczywiście ma kilka trudności, zanim będzie gotowa do wzięcia, ale w międzyczasie jej bohaterowie otaczają ją adoracją i troską.

Medlock stwierdził: „Uwielbia spędzać czas z Ebony i już uczy się nowych sztuczek”. Mamy nadzieję, że po operacji będzie miała świetlaną przyszłość, ponieważ jest tak słodkim i przyjaznym psem.

Powinna w pełni wyzdrowieć i wieść szczęśliwe życie na trzech nogach!

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet