„Czekały go zabawne wakacje”: Małżonkowie znaleźli porzuconego psa pośrodku niczego

Szybko stał się najszczęśliwszym żyjącym psem

Megan Mannarelli-Martin i jej mąż od dawna nie byli na wakacjach, ale ostatnio w końcu znaleźli na to czas.

Trudno zdystansować się od Rafiki’s Rescue, organizacji specjalnej. Aby to zadziałało, przywieźli ze sobą nawet trzy koty ratownicze.

Chcieli się zrelaksować i naładować akumulatory, po czym wyruszyli w podróż z kotami zadomowionymi i zapakowanym samochodem.

Jednak odkryli porzuconego psa biegnącego pośrodku bardzo ruchliwej drogi cztery godziny po ich wakacjach, co wskazuje, że akcja ratunkowa podąża za nimi wszędzie.

Na tym etapie podróży byli daleko od dowolnego miejsca, więc wydawało się bardzo prawdopodobne, że pies, któremu później nadano imię Kevin, został porzucony.

Natychmiast weszli w tryb ratunkowy, ponieważ byli świadomi, że nie mogą jej tak po prostu zostawić.

Mannarelli-Martin powiedział The Dodo: „Kevin był przerażony, kiedy ją zobaczyliśmy, ale był bardzo zainteresowany ratunkiem”. Zdobycie jej zaufania zajęło godzinę.

Gdyby to spowodowało, że pobiegła z powrotem na środek drogi i stała się jeszcze bardziej przerażona, nie mogłem jej ścigać.

W rezultacie usiadłem na środku rozdzielacza dróg i pozwoliłem jej podejść do mnie przez godzinę, zanim poczułem się na tyle pewnie, by ją schwytać.

Wsadzili ją do samochodu i sprawdzili, czy nie ma mikroczipa, gdy Kevin był bezpieczny. Sprawdzili lokalne fora internetowe i skontaktowali się z lokalnymi schroniskami, aby sprawdzić, czy nie ma rodziny, która jej szuka, ponieważ jej nie miała.

Doszli do wniosku, że zabranie jej na wakacje było najlepszym rozwiązaniem w międzyczasie.

Po zatrzymaniu się, aby zdobyć wszystko, czego potrzebowali, aby się nią zaopiekować, ruszyli dalej.

Kevin był, co zrozumiałe, przestraszony, ale im więcej czasu spędzała ze swoimi ratownikami, tym bardziej była zrelaksowana iw krótkim czasie przekształciła się w najbardziej uroczego i żywiołowego małego psa.

Mannarelli-Martin stwierdził: „Zaaklimatyzowała się niezwykle szybko, biorąc pod uwagę okoliczności”. Tej pierwszej nocy była bardzo przerażona, ale także najwyraźniej wdzięczna za bezpieczeństwo.

Kiedy zobaczyła nas trzeciej nocy, była zachwycona i podskakiwała.

Kevin nie wydawał się przejmować przejściem od strachu o swoje życie na środku drogi do eksploracji Parku Narodowego Sekwoi z kilkoma nieznajomymi i ich ratunkowymi kotami.

Nie mogła być szczęśliwsza, że ​​została uwzględniona. Uwielbiała każdy przystanek w podróży, zwłaszcza gdy czas mijał i rozluźniała się jeszcze bardziej.

Para nie mogła uwierzyć, jaka była cudowna po tym wszystkim, co przeszła. Wyglądało na to, że ich przeznaczeniem było zlokalizowanie jej.

Mannarelli-Martin stwierdził: „Kevin to super lovebug”. Chce być kochana i przytulana, bo jest taka szczęśliwa. Kevin zadomowił się teraz w jej domu zastępczym po zakończeniu podróży.

Radzi sobie bardzo dobrze i lubi bawić się zarówno z kotami, jak i psami, swoim przybranym rodzeństwem. O ile nie zostanie przybraną porażką, wkrótce będzie gotowa na znalezienie swojego stałego domu.

Mannarelli-Martin stwierdziła: „Będzie gotowa do adopcji w ciągu najbliższych kilku tygodni po jej ostatnich szczepionkach – to znaczy, jeśli będę mogła ją oddać”.

Mamy silną więź. Od kilku dni Megan Mannarelli-Martin i jej mąż próbowali uciec od akcji ratunkowej. Zamiast tego znaleźli się we właściwym czasie i miejscu, aby zmienić życie Kevina.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: