„Mów o dobrym życiu!”: Uratowany husky żyje teraz najlepszym życiem ze swoją nową rodziną

Pies został sam w niesamowicie gorącym samochodzie

Każdego roku jest zbyt wiele doniesień o psach pozostawionych w nagrzanych samochodach.

Pomimo faktu, że psy są wyjątkowo podatne na udar cieplny, zbyt wielu właścicieli nadal zostawia je w gorących, zamkniętych pojazdach, co może powodować niepokój, a nawet śmierć.

Jeden z najbardziej szokujących przypadków miał miejsce zeszłego lata: imponujący pies został znaleziony w nagrzanym pojeździe przed klubem hazardowym w Las Vegas z zaklejonymi ustami.

Pies na szczęście przeszedł przez mękę i teraz żyje swoim najlepszym życiem kilka miesięcy później.

Husky szczeniak, który miał wtedy trzy miesiące, został zamknięty w SUV-ie na parkingu kasyna Bellagio 20 lipca, kiedy na miejsce wezwano Departament Policji Metropolitalnej Las Vegas.

Temperatury dochodziły do ​​113 stopni, a do uszczelnienia pyska biednego psa użyto taśmy elektrycznej.

Zamknięcie psa w samochodzie przy każdej pogodzie może być trudne, więc możesz sobie wyobrazić, jak straszne to było dla husky w tak upalne dni – jej życie było w poważnym niebezpieczeństwie.

Według policji pies przebywał tam bez klimatyzacji, jedzenia i wody przez dwie godziny, podczas gdy jego właściciel przebywał w lokalu hazardowym.

Psa udało się usunąć z szyberdachu samochodu przez LVMPD. Zgodnie z nagraniem z kamery ciała udostępnionym przez departament, pies ślinił się i nie mógł oddychać.

Właściciel, 50-letni Raul Carbajal, został aresztowany za celowe torturowanie zwierzęcia. Mimo że zdarzenie było szokujące, życie biednego zwierzęcia szybko się poprawiło.

Animal Foundation z siedzibą w Las Vegas ogłosiła, że ​​pies husky, obecnie znany jako Duchess, został adoptowany kilka tygodni po uratowaniu.

Ponadto księżna żyje swoim najlepszym życiem, odkąd została uratowana, zgodnie z ostatnią aktualizacją ze schroniska.

Animal Foundation napisała: „Mieszka ze wspaniałą rodziną, która ją uwielbia”. Lubi spędzać czas ze swoim nowym futrzanym rodzeństwem, zakradając się do łóżek dzieci.

Księżna była maltretowana i zaniedbywana przez swojego poprzedniego właściciela, ale jej nowa rodzina jest zupełnie inna. Księżna podróżowała po Nevadzie, Kalifornii i Arizonie, dając jej szansę zobaczenia tego kraju.

Księżna cieszy się z zimna po tym, jak została uratowana z tego upalnego samochodu: Mówi się, że nigdy nie przepuszcza okazji do zabawy na śniegu.

Animal Foundation napisała: „Porozmawiajcie o dobrym życiu”. Niezmiernie się cieszymy, że Księżna została uratowana z okropnej sytuacji i umieszczona w naprawdę pięknym nowym domu, i że sprawy potoczyły się dla niej tak dobrze.

Jestem wdzięczny, że pokazałeś temu uroczemu psu miłość, na jaką zasługiwała! Rozpowszechniajcie tę słodką opowieść!

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet