„Chihuahua z silną siłą woli”: ta nadwaga chihuahua zdołała schudnąć i wyzdrowieć

Nie był sam w swojej podróży odchudzającej

Ten uroczy Chihuahua spędził początek swojego życia z przestarzałym mężczyzną i dwójką rodzeństwa. Niestety, jego wcześniejszy właściciel odszedł, pozostawiając trzy szczenięta same.

Zostały przewiezione do schroniska, w związku z czym przebywanie na zewnątrz bez pomocy może być dla nich trudne.

Gdy tylko grzeczna pani o imieniu Carla dotarła do schroniska, aby wybrać zwierzaka, zauważyła sympatycznego szczeniaka i od razu się w nim zakochała. Jednak chihuahua był otyły i było oczywiste, że miał problemy zdrowotne.

Pierwszym krokiem dziewczyny było zabranie go do weterynarza na kontrolę. Po przejściu pewnych badań okazało się, że ma chorobę tarczycy.

Pieska pięść chciała podtrzymać potężny plan odchudzania, gdyż otyłość przeszkadzała mu w pełni życia.

Chociaż właścicielka zrobiła wszystko, co w jej mocy, aby spełnić wszystkie wymagania weterynarza, a zwierzakowi udało się schudnąć dużo w ciągu dwóch miesięcy, w żadnym wypadku nie udało mu się to, jeśli jego najlepszy kumpel mu nie pomógł.

Duży pies, który dzieli dom z małym chihuahua, sprawił, że biegał i skakał przez cały dzień. Występowali, spacerowali i po prostu dobrze się razem bawili, co pomogło grubemu pieskowi stać się szczuplejszym i zdrowszym.

Teraz ten słodziak nie musi spacerować blisko, ponieważ jest dość chudy i potężny. Jest silnie spokrewniony ze swoim kumplem, z którego zwykle czerpią przyjemność ze swojego ukochanego właściciela.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: