„Wyjątkowa przyjaźń”: Prosiaczek stał się niesamowitym zwierzakiem

Natychmiast zaprzyjaźnił się z kotami mieszkającymi w hosue

Dziewczyna o imieniu Caitlin uratowała małego prosiaka i pomyślała o trzymaniu zwierzęcia w domu. Opieka nad nim jest prosta, a ponadto będzie współpracował z różnymi zwierzętami.

Caitlin miała wiele kotów, a Władca Smoków zaczął spędzać czas z kocimi kumplami. Na początku zaprzyjaźnił się z kotkiem o imieniu Sriracha. Bawią się ze sobą, a dodatkowo Dragonlord uwielbia być taka jak ona. Występowali razem, więc nawet razem spali, więc prosiaczek zaczął się zastanawiać, czy jest wśród załogi.

I pewnego dnia Sriracha znalazła kochających właścicieli domów, a właścicielka zaczęła się bać o prosiaka, bo myślała, że ​​będzie tęsknił za swoim kumplem. Wkrótce zaprzyjaźnił się z jeszcze jednym kotkiem o imieniu Raisin i tak szybko stali się najlepszymi kumplami. Występowali razem, a kiedy prosiaczek urósł, zrozumiał, że wspólnie mogą zrobić wiele psot.

A po tym, jak Caitlin i jej zwierzęta przeniosły się do znacznie większego domu z dużą ilością miejsca na zewnątrz, pomyślała, że ​​prosię może próbować mieszkać na zewnątrz jak standardowa świnia.

Jednak nie podobał mu się pomysł Caitlin.

Chciał zamieszkać z kotami w domu i po pokonaniu dzikiej burzy gradowej nabrał pewności. Nie lubił wychodzić na dwór.

A Caitlin postanowiła nie zasilać prosiaka, pozwoliła mu wrócić do środka i zamieszkać z kotami. Jest świnią domową i tak będzie do końca życia.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet