„Szerzenie zabawy i szczęścia”: pies corgi, który słynie ze słodkiego uśmiechu

Ludzie nie mają dość tego dobrego uśmiechu

Wally, przestarzały od siedmiu lat wspaniały corgi, jest gwiazdą na Instagramie z 94,2 tys. obserwujących, co można przypisać jej zabawnemu uśmiechowi i uroczemu wyglądowi. Wszyscy w mediach społecznościowych iw prawdziwym życiu są nią zainteresowani i lubią oglądać jej niewiarygodne obrazy.

Jej ukochany właściciel Marc twierdzi, że Wally jest ulubieńcem wszystkich, a kiedy ona jest obecna, nikt nie będzie nieszczęśliwy.

Wygląda na to, że Wally najwyraźniej rozumie, że jest gwiazdą i przybiera fascynujące pozy, jakby była prawdziwym manekinem. Uwielbia być w centrum uwagi i otrzymywać miłe opinie od różnych osób.

Ze względu na swoją dużą rozpoznawalność na Instagramie Wally otrzymuje wiele zaproszeń od wielu korporacji, aby zaprezentować swoją osobowość lub pokazać się jako modelka.

Jej właściciel bynajmniej nie przewidział, że rozwinie się ona w tak znaną markę. Kiedy zaczął publikować jej zdjęcia na swoim koncie na Instagramie, wiele osób zaczęło o niej myśleć i każdego dnia chciało widzieć coraz więcej jej zdjęć. W końcu otworzyli konto osobiste psa i po krótkim czasie zebrała dużą liczbę obserwujących.

Właściciele domów są bardzo zadowoleni ze swojego uroczego pieska, a ponadto dobrze się nim opiekują, równie skutecznie pomagają schroniskom dla zwierząt, dając im posiłki i wiele niezbędnych przedmiotów.

Kiedy spacerują razem, wiele osób przestaje i pyta ich o jej rasę lub po prostu głaszcze ją po głowie. Posiadanie tak sympatycznego psiaka jest w zasadzie miłe dla właścicieli domu, ponieważ z nią na pewno się nie nudzą.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: